Sanitární silikon Ceresit CS 25 SANITARY je ideální volbou pro vyplnění dilatačních a spojovacích spár mezi keramickými obklady a dlažbami v interiéru i exteriéru. Díky trojité ochraně MicroProtect poskytuje zvýšenou odolnost proti plísním a dlouhodobou ochranu proti vzniku plísní a jejich působení. Tento silikon je trvale elastický, voděodolný a odolný proti vysokým teplotám, což ho činí ideálním pro místnosti trvale zatížené vlhkostí, jako jsou kuchyně, koupelny nebo terasy. S dostupností ve 30... Celý popis

Koupit za 240 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Sanitární silikon Ceresit CS 25 SANITARY je ideální volbou pro vyplnění dilatačních a spojovacích spár mezi keramickými obklady a dlažbami v interiéru i exteriéru. Díky trojité ochraně MicroProtect poskytuje zvýšenou odolnost proti plísním a dlouhodobou ochranu proti vzniku plísní a jejich působení. Tento silikon je trvale elastický, voděodolný a odolný proti vysokým teplotám, což ho činí ideálním pro místnosti trvale zatížené vlhkostí, jako jsou kuchyně, koupelny nebo terasy. S dostupností ve 30 odstínech si můžete vybrat ten pravý pro vaše potřeby.

Hlavní parametry:
- Zvýšená odolnost proti plísním díky trojité ochraně MicroProtect
- Trvale elastický
- Voděodolný
- Odolný proti vysokým teplotám
- Vhodný pro interiér i exteriér
- Dostupný ve 30 odstínech
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Henkel
Použití do exteriéru
Velikost balení 280 ml
Typ silikony
Barva červené - chili
Značka Ceresit
silikonové tmely ano

Články odjinud