Těsnicí acetátový tmel Ceresit CS 25 SANITARY je skvělým pomocníkem při vyplňování dilatačních spár mezi obklady a dlažbami jak v interiéru, tak i v exteriéru. Díky trvalé elasticitě a odolnosti proti vodě je ideální volbou pro místnosti trvale vystavené vlhkosti, jako jsou kuchyně, koupelny, sprchy či balkóny. Nová receptura tohoto sanitárního silikonu obsahuje trojnásobné množství protiplísňových přísad, což zajišťuje dlouhodobou ochranu proti vzniku plísní a zaručuje čisté a zdravé prostředí.... Celý popis

Koupit za 240 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Těsnicí acetátový tmel Ceresit CS 25 SANITARY je skvělým pomocníkem při vyplňování dilatačních spár mezi obklady a dlažbami jak v interiéru, tak i v exteriéru. Díky trvalé elasticitě a odolnosti proti vodě je ideální volbou pro místnosti trvale vystavené vlhkosti, jako jsou kuchyně, koupelny, sprchy či balkóny. Nová receptura tohoto sanitárního silikonu obsahuje trojnásobné množství protiplísňových přísad, což zajišťuje dlouhodobou ochranu proti vzniku plísní a zaručuje čisté a zdravé prostředí.

Hlavní parametry:
- Nová receptura s 3x více přísad proti plísním
- Trvale elastický a voděodolný
- Odolný proti vysokým teplotám
- Vhodný pro interiér i exteriér
- Barevná varianta: transparentní
- Skladování: 18 měsíců v suchém prostředí (chránit před mrazem!)
- Vydatnost balení: cca 15 m spára 6 x 6 mm
- Vytržení: cca 3 mm za 24 h
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Henkel
Použití do exteriéru
Velikost balení 280 ml
Typ silikony
Barva černé - grafit
Značka Ceresit
silikony pro koupelny a kuchyně ano
silikonové tmely ano
Zobrazit více parametrů

Určitě si přečtěte

Články odjinud