Těsnicí acetátový tmel od společnosti Ceresit je ideální volbou pro vyplnění dilatačních spár mezi obklady a dlažbami jak v interiéru, tak i v exteriéru. Tento produkt je navržen speciálně pro oblasti, kde běžné spárovací hmoty selhávají a trhliny jsou běžným jevem. Díky své trvalé elasticitě a odolnosti proti vodě je vhodný pro použití v kuchyních, koupelnách, na terasách či balkónech. Nová receptura tohoto sanitárního silikonu obsahuje trojnásobné množství protiplísňových přísad, což zajišťuje... Celý popis

Koupit za 240 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Těsnicí acetátový tmel od společnosti Ceresit je ideální volbou pro vyplnění dilatačních spár mezi obklady a dlažbami jak v interiéru, tak i v exteriéru. Tento produkt je navržen speciálně pro oblasti, kde běžné spárovací hmoty selhávají a trhliny jsou běžným jevem. Díky své trvalé elasticitě a odolnosti proti vodě je vhodný pro použití v kuchyních, koupelnách, na terasách či balkónech.

Nová receptura tohoto sanitárního silikonu obsahuje trojnásobné množství protiplísňových přísad, což zajišťuje dlouhodobou ochranu proti vzniku plísní a zabraňuje jejich šíření. Spáry tak zůstávají čisté a zdravé. Tmel má vynikající přilnavost k různým povrchům a je vhodný pro použití jak v interiéru, tak i v exteriéru.

**Hlavní parametry:**
- Vyráběný ve 22 barevných odstínech odpovídajících barvám spárovacích hmot Ceresit CE 33, CE 40 a CE 43
- Nová receptura s 3x více protiplísňovými přísadami
- Trvale elastický
- Voděodolný
- Odolný proti vysokým teplotám
- Vhodný pro interiér i exteriér
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Henkel
Použití do exteriéru
Velikost balení 280 ml
Typ silikony
Barva zelené - kiwi
Značka Ceresit
silikonové tmely ano
tmely na keramiku ano
Zobrazit více parametrů

Články odjinud