Máte rádi originální oblečení nebo doplňky, které vás odliší od ostatních? S naším produktem máte možnost si nechat potisknout nebo vytvořit výšivku dle vašeho vlastního návrhu. Už žádné kompromisy, nyní si můžete být jisti, že váš outfit bude opravdu jedinečný. Stačí nám poslat váš design nebo přání a my se postaráme o zbytek. Buďte tvůrčí a dejte své kreativitě volný průběh s naším personalizovaným zbožím! Hlavní parametry: - Možnost potisku nebo výšivky dle vlastního návrhu - Individualizované... Celý popis

Koupit za 629 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Máte rádi originální oblečení nebo doplňky, které vás odliší od ostatních? S naším produktem máte možnost si nechat potisknout nebo vytvořit výšivku dle vašeho vlastního návrhu. Už žádné kompromisy, nyní si můžete být jisti, že váš outfit bude opravdu jedinečný. Stačí nám poslat váš design nebo přání a my se postaráme o zbytek. Buďte tvůrčí a dejte své kreativitě volný průběh s naším personalizovaným zbožím!

Hlavní parametry:
- Možnost potisku nebo výšivky dle vlastního návrhu
- Individualizované oblečení a doplňky
- Kontaktujte nás na emailu eshop@flocker.cz pro více informací a objednání
- Možnost přiložení poznámky a souboru s obrázkem k objednávce
Zobrazit více

Parametry

Výrobce 3M

Články odjinud