Máme pro vás skvělou možnost personalizace! U nás si můžete vybrat zboží a nechat si ho potisknout nebo vyrobit výšivku přesně podle vašeho návrhu. Pokud nemáte vlastní design, nevadí! Rádi vám pomůžeme s jeho zpracováním dle vašich představ. Stačí nás kontaktovat na emailu eshop@flocker.cz nebo přiložit poznámku a soubor s obrázkem. Buďte originální a dejte svým produktům osobitý nádech s naší personalizací! Hlavní parametry: - Možnost potisku nebo výšivky dle vašeho návrhu - Profesionální zpracování... Celý popis

Koupit za 6 437 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Máme pro vás skvělou možnost personalizace! U nás si můžete vybrat zboží a nechat si ho potisknout nebo vyrobit výšivku přesně podle vašeho návrhu. Pokud nemáte vlastní design, nevadí! Rádi vám pomůžeme s jeho zpracováním dle vašich představ. Stačí nás kontaktovat na emailu eshop@flocker.cz nebo přiložit poznámku a soubor s obrázkem. Buďte originální a dejte svým produktům osobitý nádech s naší personalizací!

Hlavní parametry:
- Možnost potisku nebo výšivky dle vašeho návrhu
- Profesionální zpracování i vlastních designů
- Individuální přístup k zákazníkům
- Kontaktujte nás na eshop@flocker.cz
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sundström

Články odjinud