Ochranná celoobličejová maska je ideální volbou pro všeobecné použití, ať už doma nebo v práci. Díky použití silikonové pryže a polykarbonátového zorníku s povrchovou úpravou proti poškrábání a odolností proti nárazu vám poskytne spolehlivou ochranu a zároveň pohodlí během nošení. Maska disponuje širokým zorným polem, což zlepšuje vaši viditelnost a pohodlí. Je kompatibilní s Climax filtry 757-N, které chrání proti plynům, parám i částicím. Díky postroji s pěti kotevními body má maska stabilní a... Celý popis

Koupit za 2 278 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Ochranná celoobličejová maska je ideální volbou pro všeobecné použití, ať už doma nebo v práci. Díky použití silikonové pryže a polykarbonátového zorníku s povrchovou úpravou proti poškrábání a odolností proti nárazu vám poskytne spolehlivou ochranu a zároveň pohodlí během nošení. Maska disponuje širokým zorným polem, což zlepšuje vaši viditelnost a pohodlí. Je kompatibilní s Climax filtry 757-N, které chrání proti plynům, parám i částicím. Díky postroji s pěti kotevními body má maska stabilní a bezpečné upevnění, což zvyšuje vaši ochranu a pohodlí během práce.

Hlavní parametry:
- TŘÍDA 1
- Materiál: silikonová pryž, polykarbonát
- Zorník s povrchovou úpravou proti poškrábání
- Odolný proti nárazu
- Široké zorné pole
- Kompatibilní s Climax filtry 757-N
- Postroj s pěti kotevními body
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Cerva

Články odjinud