CEYS LEPIDLO NA DŘEVO PROFESSIONAL D2D3 je silné a odolné lepidlo s přírodními vlákny, které mu dodávají maximální výslednou odolnost až 170 kg/cm². Po zaschnutí získává vzhled dřeva, což ho činí ideálním pro lepení různých druhů dřeva, aglomerátů, laminátů, překližek a dalších materiálů. S tímto lepidlem můžete spojovat nejen dřevo mezi sebou, ale i s jinými materiály, a je skvělé pro montážní práce a pokládání plovoucí podlahy. Hlavní parametry: - D2: Vysoce odolné, D3: Odolné vůči vlhkosti -... Celý popis

Koupit za 136 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

CEYS LEPIDLO NA DŘEVO PROFESSIONAL D2D3 je silné a odolné lepidlo s přírodními vlákny, které mu dodávají maximální výslednou odolnost až 170 kg/cm². Po zaschnutí získává vzhled dřeva, což ho činí ideálním pro lepení různých druhů dřeva, aglomerátů, laminátů, překližek a dalších materiálů. S tímto lepidlem můžete spojovat nejen dřevo mezi sebou, ale i s jinými materiály, a je skvělé pro montážní práce a pokládání plovoucí podlahy.

Hlavní parametry:
- D2: Vysoce odolné, D3: Odolné vůči vlhkosti
- Rychlé schnutí a připevnění do 5 minut
- Vhodné pro interiér i exteriér
- Možnost nátěru, lakování, broušení, barvení i moření
- Aplikační teplota od +5°C do +35°C

Aplikujte toto lepidlo na tvrdé i měkké dřevo, lamináty, MDF, papír, textil, keramiku, kůži, korek či plsť. Pro dosažení maximální pevnosti až 170 kg/cm² naneste lepidlo v dostatečném množství na čisté dřevo, spojte díly a držte je po dobu 5 minut. Počkejte jednu hodinu před dalším zpracováním. Po aplikaci očistěte zbytky lepidla a chráňte před nízkými teplotami nebo mrazem. S CEYS LEPIDLEM NA DŘEVO PROFESSIONAL D2D3 dosáhnete spojení ještě silnějšího než samotné dřevo.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ceys
Použití na dřevo
Typ lepidla
Barva vícebarevné
univerzální lepidla ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud