CEYS SPECIAL SMALT - Opravný smalt bílé barvy je ideálním řešením pro rychlou opravu škrábanců, oprýskání a odlupků na smaltovaných površích a keramických výrobcích. S tímto odolným produktem můžete snadno obnovit vzhled kuchyňských nádobí, umyvadel, van či elektrospotřebičů. Díky schopnosti odolávat teplotám až do +100 °C, teplé vodě a čisticím prostředkům poskytuje trvalou ochranu všem vašim keramickým a smaltovaným povrchům. Smalt rychle zaschne a zanechá lesklou a dlouhotrvající povrchovou úpravu,... Celý popis

Koupit za 205 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

CEYS SPECIAL SMALT - Opravný smalt bílé barvy je ideálním řešením pro rychlou opravu škrábanců, oprýskání a odlupků na smaltovaných površích a keramických výrobcích. S tímto odolným produktem můžete snadno obnovit vzhled kuchyňských nádobí, umyvadel, van či elektrospotřebičů. Díky schopnosti odolávat teplotám až do +100 °C, teplé vodě a čisticím prostředkům poskytuje trvalou ochranu všem vašim keramickým a smaltovaným povrchům. Smalt rychle zaschne a zanechá lesklou a dlouhotrvající povrchovou úpravu, která nezestárne. S obsaženým aplikačním štětcem je aplikace snadná a efektivní.

Hlavní parametry:
- Opravuje odlupky, oprýskání a škrábance na různých typech povrchů
- Odolný vůči teplu, zimě, teplotám až do +100 °C, teplé vodě a čisticím prostředkům
- Rychle schnoucí s lesklou a dlouhotrvající povrchovou úpravou
- Doba schnutí: 10 minut
- Ideální pro porcelán, kameninu, keramiku a smaltované povrchy

CEYS SPECIAL SMALT - Opravný smalt bílé barvy je vaším spolehlivým partnerem pro dokonalou renovaci vašich keramických a smaltovaných povrchů. S ním můžete jednoduše a efektivně opravit poškození a vrátit jim jejich původní lesk a krásu.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ceys
Velikost balení 15 ml
Typ lepidla
Barva bílé
Značka Ceys
tmely na keramiku ano
Silikony pro sanitární účely ano

Články odjinud