S Ceys Super Epoxi Universal bude každá oprava a renovace hračkou! Tato mimořádně odolná lepicí hmota je skvělým pomocníkem pro upevnění, utěsnění, vyplnění a obnovu různých materiálů. Díky své snadné tvarovatelnosti a výjimečné odolnosti získáte s Ceys Super Epoxi Universal pevný a odolný povrch, který můžete dále upravovat broušením, leštěním, natíráním nebo lakovaním. Hlavní parametry: - Vysoká kvalita: lze brousit, vrtat, leštit, natírat a lakovat - Vysoká přilnavost k široké škále materiálů:... Celý popis

Koupit za 219 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S Ceys Super Epoxi Universal bude každá oprava a renovace hračkou! Tato mimořádně odolná lepicí hmota je skvělým pomocníkem pro upevnění, utěsnění, vyplnění a obnovu různých materiálů. Díky své snadné tvarovatelnosti a výjimečné odolnosti získáte s Ceys Super Epoxi Universal pevný a odolný povrch, který můžete dále upravovat broušením, leštěním, natíráním nebo lakovaním.

Hlavní parametry:
- Vysoká kvalita: lze brousit, vrtat, leštit, natírat a lakovat
- Vysoká přilnavost k široké škále materiálů: keramika, křišťál, sádra, železo, plast atd.
- Vysoká pevnost: po smíchání se neláme ani nedeformuje
- Odolnost vůči vysokým teplotám (až 120 °C)
- Nepoužívat na PE, PP a PTFE

Ceys Super Epoxi Universal je ideální pro připevnění kachliček, mozaik, drobných předmětů, opravy skříní, rámu, nábytku, lednice, hliníkových stropů, nádrží, forem, vyplnění otvorů matic a šroubů, trhlin ve stěnách, opravy poškození na schodech, zábradlích, sanitárních zařízeních, utěsnění netěsností v potrubí a radiátorech.

S Ceys Super Epoxi Universal můžete pracovat s materiály jako keramika, křišťál, sádra, železo, plast, kov, dřevo a dalšími. Návod k použití je jednoduchý: očistěte povrch, promíchejte epoxidový tmel, nanesete ho na povrch a nechte působit. S touto univerzální epoxidovou hmotou bude každá oprava snadná a efektivní.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ceys
Použití do interiéru i exteriéru
Typ lepidla
Značka Ceys
Epoxidové tmely ano

Články odjinud