Ceys Total Tech je univerzální lepidlo, tmel a opravná hmota, která dokáže spojit, opravit a těsnit téměř jakýkoliv materiál v interiéru i exteriéru. Díky svému speciálnímu složení s technologií Polymer Total 3 je odolná i pod vodou a extrémními podmínkami. S maximální transparentností zajišťuje čisté zakončení každého projektu. Díky svým vlastnostem je Ceys Total Tech ideální pro různé aplikace od sklenářských a truhlářských prací, přes instalace světlíků, až po opravy trhlin a prasklin. Toto... Celý popis

Koupit za 209 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Ceys Total Tech je univerzální lepidlo, tmel a opravná hmota, která dokáže spojit, opravit a těsnit téměř jakýkoliv materiál v interiéru i exteriéru. Díky svému speciálnímu složení s technologií Polymer Total 3 je odolná i pod vodou a extrémními podmínkami. S maximální transparentností zajišťuje čisté zakončení každého projektu.

Díky svým vlastnostem je Ceys Total Tech ideální pro různé aplikace od sklenářských a truhlářských prací, přes instalace světlíků, až po opravy trhlin a prasklin. Toto univerzální řešení je vhodné pro materiály jako jsou zrcadla, hliník, polykarbonát, mramor, metakrylát, plasty a mnoho dalších.

S rychlým schnutím během 2 hodin a vysokou elastickostí až 450% nabízí Ceys Total Tech okamžitou přilnavost a vytváří elastické a hermetické spoje. Toto lepidlo je natíratelné za vlhka a nenarušuje povrchy. Navíc je 100% hermetické a odolává těm nejtvrdším podmínkám včetně teplot od -40 °C do +90 °C, vody, vlhkosti, plísně, ran, vibrací, tlaků a UV záření.

Hlavní parametry:
- Zvládne všechno
- Lepí, tmelí, opravuje, dokonce i pod vodou
- Technologie Polymer Total 3
- 2 hodiny schnutí
- 270 kg 10cm²
- 450% elastický
- Okamžitá přilnavost
- Elastické spoje
- Hermetický

Ceys Total Tech je skvělou volbou pro všechny, kteří hledají univerzální a odolné lepidlo pro různé projekty v interiéru i exteriéru. S tímto produktem zvládnete spojit, těsnit a opravit téměř cokoliv s maximální spolehlivostí a čistým výsledkem.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ceys
Použití univerzální
Velikost balení 290 ml
Typ lepidla
Barva transparentní
univerzální lepidla ano
Epoxidové tmely ano
polyuretanové tmely ano
Zobrazit více parametrů

Určitě si přečtěte

Články odjinud