Zapomeňte na veřejné bazény a splňte si sen o vlastním bazénu přímo ve vaší zahradě s bazénem Planet Pool Exclusive WHITE/Blue. Tento nadčasový kousek s ocelovou stěnou je nejen esteticky přitažlivý, ale také extrémně odolný a vyrobený s ohledem na dlouhodobý požitek. Ocelový plášť s tloušťkou 0,8 mm je žárově pozinkován a pokryt ochranným nátěrem, zatímco vnitřek bazénu je vyložen kvalitní zesílenou fólií odolnou vůči UV záření a bazénové vodě. S rozměry 525 x 320 x 150 cm a bílou ocelovou stěnou... Celý popis
Koupit za 34 990 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Zapomeňte na veřejné bazény a splňte si sen o vlastním bazénu přímo ve vaší zahradě s bazénem Planet Pool Exclusive WHITE/Blue. Tento nadčasový kousek s ocelovou stěnou je nejen esteticky přitažlivý, ale také extrémně odolný a vyrobený s ohledem na dlouhodobý požitek. Ocelový plášť s tloušťkou 0,8 mm je žárově pozinkován a pokryt ochranným nátěrem, zatímco vnitřek bazénu je vyložen kvalitní zesílenou fólií odolnou vůči UV záření a bazénové vodě. S rozměry 525 x 320 x 150 cm a bílou ocelovou stěnou se tento bazén stane skvělým přídavkem do vaší zahrady.
Hlavní parametry:
- Tvar bazénu: oválný
- Rozměry bazénu: 525x320x150 cm
- Tloušťka ocelové stěny: 0,8 mm
- UV stabilizovaná PVC fólie tloušťky 0,6 mm, modrá barva
- Barva bazénu: bílá
- Děrování pro vestavěný skimmer a vratnou trysku
- Splňuje evropskou normu pro bazény EN 16562-1
Hlavní parametry:
- Tvar bazénu: oválný
- Rozměry bazénu: 525x320x150 cm
- Tloušťka ocelové stěny: 0,8 mm
- UV stabilizovaná PVC fólie tloušťky 0,6 mm, modrá barva
- Barva bazénu: bílá
- Děrování pro vestavěný skimmer a vratnou trysku
- Splňuje evropskou normu pro bazény EN 16562-1
Parametry
| Rozměry | 525 x 320 x 150 cm |
| Tvar bazénu | oválné |
| Výrobce | CF |
| Materiál | ocel / PVC |
| Konstrukce | ocelové a plechové stěny |
| Nadzemní bazény | ano |
| Podzemní bazény | ano |
| Tloušťka fólie | 0.6 mm |
| Hloubka | 150 cm |
| Umístění | zapuštěné |
| Filtrace | písková |
| Skimmerové bazény | ano |
| Náročnost instalace | s náročnou instalací |
| Sezóna provozu | trvalá instalace |
| Dekor | bílé |
| Bez příslušenství | ano |
| Na zahradu | ano |
| Velikost zahrady | na velkou zahradu |
| Rodinné koupání | ano |