Tepelné čerpadlo Planet Pool CF 8kW je skvělým řešením pro hospodárný ohřev bazénové vody po celou sezónu. Díky možnosti ovládání prostřednictvím LED displeje nebo mobilní aplikace je jeho obsluha velmi jednoduchá a intuitivní. Toto tepelné čerpadlo je nejen ekonomické, ale také ekologické, jelikož využívá tepelnou energii z okolního vzduchu a elektřinu ze sítě spotřebuje minimálně. S funkcí automatického odmrazování výparníku a možností nastavení režimu chlazení je toto zařízení skvělou volbou... Celý popis
Koupit za 20 990 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
97 %
CF PROFI 8kW
Doprava:
zdarma
Skladem
20 990 Kč
Koupit za 20 990 Kč
96 %
CF PROFI 8kW
Doprava:
zdarma
Skladem
20 990 Kč
Koupit za 20 990 Kč
93 %
Planet Pool CF 8kW
Doprava:
zdarma
Skladem
20 990 Kč
Koupit za 20 990 Kč
97 %
CF PROFI 8kW
Doprava:
zdarma
Skladem
22 990 Kč
Koupit za 22 990 Kč
99 %
Tepelné čerpadlo Planet Pool CF PROFI 8kW
Doprava:
zdarma
Skladem
20 990 Kč
Koupit za 20 990 Kč
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Tepelné čerpadlo Planet Pool CF 8kW je skvělým řešením pro hospodárný ohřev bazénové vody po celou sezónu. Díky možnosti ovládání prostřednictvím LED displeje nebo mobilní aplikace je jeho obsluha velmi jednoduchá a intuitivní. Toto tepelné čerpadlo je nejen ekonomické, ale také ekologické, jelikož využívá tepelnou energii z okolního vzduchu a elektřinu ze sítě spotřebuje minimálně. S funkcí automatického odmrazování výparníku a možností nastavení režimu chlazení je toto zařízení skvělou volbou pro každého majitele bazénu.
Hlavní parametry:
- Topný výkon: 8 kW
- Příkon: 1,49 kW
- Účinnost (COP): 5,37
- Možnost ohřevu i chlazení vody
- Velmi nízká hlučnost: 53 dB
- Doporučený průtok vody: 3,5 m3/h
- Ekologické chladivo R32
- Možnost připojení ø38/32 mm hadice nebo ø50mm PVC potrubí
- Provozní rozsah teplot: -7 – 43℃ (okolní), 9 - 40℃ (voda)
- LED displej
- Wi-Fi ovládání pomocí mobilní aplikace
- Funkce odmrazování výparníku
- Tlumicí gumové nožičky
Balení obsahuje tepelné čerpadlo, konektory pro hadice a potrubí, tlumicí gumové nožičky, hadicové spony, teflonovou pásku a sadu pro odvod kondenzátu. Tepelné čerpadlo Planet Pool CF 8kW je ideální volbou pro efektivní ohřev bazénové vody a prodloužení koupací sezóny.
Hlavní parametry:
- Topný výkon: 8 kW
- Příkon: 1,49 kW
- Účinnost (COP): 5,37
- Možnost ohřevu i chlazení vody
- Velmi nízká hlučnost: 53 dB
- Doporučený průtok vody: 3,5 m3/h
- Ekologické chladivo R32
- Možnost připojení ø38/32 mm hadice nebo ø50mm PVC potrubí
- Provozní rozsah teplot: -7 – 43℃ (okolní), 9 - 40℃ (voda)
- LED displej
- Wi-Fi ovládání pomocí mobilní aplikace
- Funkce odmrazování výparníku
- Tlumicí gumové nožičky
Balení obsahuje tepelné čerpadlo, konektory pro hadice a potrubí, tlumicí gumové nožičky, hadicové spony, teflonovou pásku a sadu pro odvod kondenzátu. Tepelné čerpadlo Planet Pool CF 8kW je ideální volbou pro efektivní ohřev bazénové vody a prodloužení koupací sezóny.
Parametry
| Výrobce | CF |
| Typ ohřívadla | bazenová tepelná čerpadla |
| S odmrazováním | ano |
| Pro objem bazénu do | 35 m³ |
| Tepelná čerpadla pro ohřev vody k bazénům | ano |
| Výkon | 8 kW |
| Zdroj energie | na obnovitelný zdroj (vzduch) |
| Rychlost ohřevu | s průměrným ohřevem |
| S LED displejem | ano |
| Doporučený průtok vody | 2.2 m3/h |
| Průměr připojení | 50 mm |
| S chlazením (reverzní chod) | ano |
| Příkon | 1.38 kW |
| Průměr hadice | 32 mm |
| Napájení | 230 V |
| Sezóna provozu | pro celoroční provoz |
| Typ chladiva | R32 |
| S Wi-Fi ovládáním | ano |
| S tichým provozem | ano |
| Hlučnost | 51 dB |
| S mobilní aplikací | ano |