Jalapeno papričky jsou oblíbené pochutiny, které pocházejí z Mexika. Tyto papričky mají mnoho využití a jsou velmi populární po celém světě. Rostlina jalapeno papriček dosahuje výšky okolo 70 cm, což ji činí ideální pro pěstování i v domácím prostředí. Jalapeno papričky mají délku 5–8 cm a dozrávají do krásné červené barvy. Jejich pálivost je známá, i když není tak výrazná jako u některých jiných, mnohem pálivějších odrůd. Mají hodnotu SHU mezi 2 500–6 000 jednotkami, což znamená, že se jedná spíše... Celý popis

Koupit za 71 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Jalapeno papričky jsou oblíbené pochutiny, které pocházejí z Mexika. Tyto papričky mají mnoho využití a jsou velmi populární po celém světě. Rostlina jalapeno papriček dosahuje výšky okolo 70 cm, což ji činí ideální pro pěstování i v domácím prostředí.

Jalapeno papričky mají délku 5–8 cm a dozrávají do krásné červené barvy. Jejich pálivost je známá, i když není tak výrazná jako u některých jiných, mnohem pálivějších odrůd. Mají hodnotu SHU mezi 2 500–6 000 jednotkami, což znamená, že se jedná spíše o mírně pálivou odrůdu.

Tyto papričky lze využít k sušení, uzení, nakládání nebo k přípravě nejrůznějších pokrmů. Jsou skvělým doplňkem do sals, omáček, guacamole nebo burgerů. Můžete je také použít jako ingredienci do marinád, salátů nebo dokonce do sladkých dezertů pro přidání pikantního zážitku.

S jalapeno papričkami si můžete vytvořit vlastní chutnou a originální kuchyni plnou pikantních překvapení. Ať už jste začátečník nebo zkušený kuchař, jalapeno papričky jsou skvělou volbou pro každého, kdo má rád trochu pálivou chuť.

Hlavní parametry:
- Pochází z Mexika
- Rostlina dosahuje výšky okolo 70 cm
- Plody mají délku 5–8 cm
- Dozrávají do červené barvy
- Pálivost se pohybuje mezi 2 500–6 000 SHU
- Využití při sušení, uzení, nakládání a přípravě pokrmů
Zobrazit více

Parametry

Zeleninová semínka ano

Články odjinud