Stylový a praktický kovový louskáček od renomované německé značky Cilio je skvělým pomocníkem nejen při louskání ořechů, ale také při otevírání sektů. Jeho elegantní design z chromu v matném provedení z něj dělá skvostný doplněk každého stolu. S délkou 18,5 cm je dostatečně pohodlný a snadno ovladatelný. Hlavní parametry: - Materiál: chrom v matném provedení - Délka: 18,5 cm - Výrobce: Cilio (Německo) - Funkce: louskáček na ořechy a otvírák na sekt - Design: KurzKurz Design - Značka: Cilio se... Celý popis

Koupit za 719 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Stylový a praktický kovový louskáček od renomované německé značky Cilio je skvělým pomocníkem nejen při louskání ořechů, ale také při otevírání sektů. Jeho elegantní design z chromu v matném provedení z něj dělá skvostný doplněk každého stolu. S délkou 18,5 cm je dostatečně pohodlný a snadno ovladatelný.

Hlavní parametry:
- Materiál: chrom v matném provedení
- Délka: 18,5 cm
- Výrobce: Cilio (Německo)
- Funkce: louskáček na ořechy a otvírák na sekt
- Design: KurzKurz Design
- Značka: Cilio se zaměřuje na exkluzivní stolní kulturu a kombinuje nadčasový design s vysokou funkčností.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Cilio

Články odjinud