Neutralizátor pachů a interiérový osvěžovač, který efektivně odstraňuje nepříjemné vůně a zanechává vaše prostory provoněné svěžestí stejnou vůní jako oblíbený parfém Cleamen 100/200. Tento všestranný přípravek lze aplikovat jednoduše pomocí spreje nebo přidáním do vody ve vědru. Díky možnosti rozprašování v koncentrované nebo zředěné formě (viz tabulka) je ideální pro ošetření stěn, nábytku (včetně dřevěného), textilu, závěsů a žaluzií. Po aplikaci se přípravek úplně odpaří, nezanechává žádné zbytky... Celý popis

Koupit za 179 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Neutralizátor pachů a interiérový osvěžovač, který efektivně odstraňuje nepříjemné vůně a zanechává vaše prostory provoněné svěžestí stejnou vůní jako oblíbený parfém Cleamen 100/200. Tento všestranný přípravek lze aplikovat jednoduše pomocí spreje nebo přidáním do vody ve vědru. Díky možnosti rozprašování v koncentrované nebo zředěné formě (viz tabulka) je ideální pro ošetření stěn, nábytku (včetně dřevěného), textilu, závěsů a žaluzií. Po aplikaci se přípravek úplně odpaří, nezanechává žádné zbytky ani skvrny a pouze nádherná vůně zůstane ve vašem prostoru. Při použití v mycím roztoku navíc zvyšuje parfemaci interiéru a dodává mu svěžest a čistotu.

Hlavní parametry:
- Odstraňuje nepříjemné pachy
- Zanechává svěží vůni Cleamen 100/200
- Aplikace ve spreji nebo přidáním do vody
- Možnost použití koncentrovaného nebo zředěného
- Bez zbytků a skvrn po odpaření
- Ideální pro různé povrchy a textilie
- Zvyšuje parfemaci interiéru
Zobrazit více

Parametry

Značka Cleamen
Objem 1000 ml
Hmotnost 1100 g
Výrobce Cleamen
Osvěžovače vzduchu ve spreji ano
Osvěžovače vzduchu s vůní květin ano
Osvěžovače vzduchu s vůní dřeva nebo koření ano

Články odjinud