Tepelné čerpadlo pro bazény do 10m³ je ideálním řešením pro efektivní ohřev vody v bazénu. Díky inovativnímu principu voda/vzduch dokáže rychle a účinně zahřát vodu v bazénu, což vám umožní vychutnat si teplé koupání i v chladnějších dnech. Toto tepelné čerpadlo je navrženo tak, aby bylo snadno ovladatelné a úsporné, což vám pomůže udržet náklady na provoz na minimu. S tímto tepelným čerpadlem si můžete být jisti, že si každý den užijete příjemné a teplé koupání v bazénu, a to bez zbytečných starostí.... Celý popis
Koupit za 11 999 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
95 %
Clean Pool 73810 Tepelné čerpadlo 2,6 kW
Doprava:
zdarma
Skladem
11 999 Kč
Koupit za 11 999 Kč
97 %
Clean Pool 73810 Tepelné čerpadlo 2,6 kW
Doprava:
zdarma
Skladem
11 999 Kč
Koupit za 11 999 Kč
96 %
Clean Pool 73810 Tepelné čerpadlo 2,6 kW
Doprava:
zdarma
Skladem
11 999 Kč
Koupit za 11 999 Kč
100 %
Clean Pool 73810 Tepelné čerpadlo 2,6 kW
Doprava:
zdarma
Skladem
11 999 Kč
Koupit za 11 999 Kč
100 %
Clean Pool 73810 Tepelné čerpadlo 2,6 kW
Doprava:
zdarma
Skladem
11 999 Kč
Koupit za 11 999 Kč
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Tepelné čerpadlo pro bazény do 10m³ je ideálním řešením pro efektivní ohřev vody v bazénu. Díky inovativnímu principu voda/vzduch dokáže rychle a účinně zahřát vodu v bazénu, což vám umožní vychutnat si teplé koupání i v chladnějších dnech. Toto tepelné čerpadlo je navrženo tak, aby bylo snadno ovladatelné a úsporné, což vám pomůže udržet náklady na provoz na minimu. S tímto tepelným čerpadlem si můžete být jisti, že si každý den užijete příjemné a teplé koupání v bazénu, a to bez zbytečných starostí.
Hlavní parametry:
- Určeno pro bazény do 10m³
- Princip ohřevu vody: voda/vzduch
- Snadné ovládání a úsporný provoz
Hlavní parametry:
- Určeno pro bazény do 10m³
- Princip ohřevu vody: voda/vzduch
- Snadné ovládání a úsporný provoz
Parametry
| Výkon | 2.6 kW |
| Typ ohřívadla | bazenová tepelná čerpadla |
| Pro objem bazénu do | 10 m³ |
| Výrobce | Clean Pool |
| Zdroj energie | na obnovitelný zdroj (vzduch) |
| Příkon | 0.45 kW |
| Typ chladiva | R410A |
| Pro bazény se slanou vodou | vhodné |
| Rychlost ohřevu | s pomalým ohřevem |
| Náročnost instalace | svépomocí |
| Napájení | 230 V |
| Sezóna provozu | sezónní (jaro–podzim) |
| Tepelná čerpadla pro ohřev vody k bazénům | ano |