Pressure For Mask, kompletní set s dekontaminovatelným opaskem Pressure for Mask je inovativní systém tlakového vzduchu, který vám poskytne pohodlí, všestrannost a vysokou účinnost při použití s maskou Shigematsu GX02. S unikátním filtrem, který umožňuje dýchat i v případě výpadku stlačeného vzduchu, si můžete být jisti maximální ochranou před částicemi i toxickými látkami. Díky možnosti nastavení průtoku vzduchu od 170 l/min do 250 l/min si můžete přizpůsobit systém podle svých potřeb a udržovat... Celý popis

Koupit za 7 340 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pressure For Mask, kompletní set s dekontaminovatelným opaskem

Pressure for Mask je inovativní systém tlakového vzduchu, který vám poskytne pohodlí, všestrannost a vysokou účinnost při použití s maskou Shigematsu GX02. S unikátním filtrem, který umožňuje dýchat i v případě výpadku stlačeného vzduchu, si můžete být jisti maximální ochranou před částicemi i toxickými látkami.

Díky možnosti nastavení průtoku vzduchu od 170 l/min do 250 l/min si můžete přizpůsobit systém podle svých potřeb a udržovat konstantní úroveň průtoku bez ohledu na změny vstupního tlaku. Navržen speciálně pro dlouhodobé použití a pro prostředí s vysokou toxickostí kontaminantů, je Pressure for Mask ideální volbou pro průmyslová prostředí, stavby, potravinářský průmysl, uzavřené nádrže nebo tunely.

Hlavní parametry:
- Průtok vzduchu: 170-250 l/min
- Vstupní tlak: 400-1000 kPa
- Hmotnost: 280g (bez hadice a filtru)
- Vstupní konektor: kompaktní s RECTUS 25.26 a CEJN 320
- Výstupní konektor: MINI DIN 5 – kompaktní s RECTUS 21 serie
- Certifikace: EN14594 třída 4B
- Obj. č.: 650000PD
Zobrazit více

Články odjinud