Celoobličejová maska s vloženou polomaskou ze silikonu je ideálním řešením pro ochranu dýchacích orgánů při práci v náročných podmínkách. Díky spojitelnosti s filtračně ventilační jednotkou a hadicí s závitem Rd40x 1/7“ poskytuje spolehlivou ochranu proti nebezpečným částicím ve vzduchu. Maska je vybavena 2 vydechovacími ventily pro maximální dýchací komfort a vloženou polomaskou pro ještě lepší ochranu. Široký panoramatický zorník z odolného polykarbonátu zajišťuje skvělou viditelnost a odolnost... Celý popis

Koupit za 8 045 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Celoobličejová maska s vloženou polomaskou ze silikonu je ideálním řešením pro ochranu dýchacích orgánů při práci v náročných podmínkách. Díky spojitelnosti s filtračně ventilační jednotkou a hadicí s závitem Rd40x 1/7“ poskytuje spolehlivou ochranu proti nebezpečným částicím ve vzduchu. Maska je vybavena 2 vydechovacími ventily pro maximální dýchací komfort a vloženou polomaskou pro ještě lepší ochranu.

Široký panoramatický zorník z odolného polykarbonátu zajišťuje skvělou viditelnost a odolnost proti poškrábání. S 6ti bodovým systémem elastických popruhů lze masku snadno přizpůsobit a zajistit pohodlné nošení. Celá maska je navíc snadno dekontaminovatelná, což zajišťuje dlouhou životnost a hygienu při používání. S hmotností pouze 610g je nošení této masky pohodlné a nenamáhavé. Certifikována dle normy ČSN EN 136 pro ochranné prostředky dýchacích orgánů, takže můžete mít jistotu, že vaše bezpečí je na prvním místě.

Hlavní parametry:
- Materiál: silikon, polykarbonát
- Typ závitu: Rd40x 1/7“
- Počet vydechovacích ventilů: 2
- Hmotnost: 610g
- Certifikace: ČSN EN 136
Zobrazit více

Parametry

Velikost M
Typ celoobličejové masky

Články odjinud