Pokud hledáte kvalitní a spolehlivou ochranu dýchacích cest při práci v nebezpečném prostředí, pak je Polomaska CleanSpace EX tou správnou volbou pro vás. Tato polomaska je navržena s důrazem na maximální komfort a bezpečnost uživatele, aby vám poskytla potřebnou ochranu při práci s nebezpečnými látkami či v průmyslovém prostředí. Díky své nízké váze pouze 130 gramů si můžete být jisti, že vás Polomaska CleanSpace EX nebude zatěžovat ani po dlouhodobém nošení. Navíc je k dispozici ve třech různých... Celý popis

Koupit za 4 753 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pokud hledáte kvalitní a spolehlivou ochranu dýchacích cest při práci v nebezpečném prostředí, pak je Polomaska CleanSpace EX tou správnou volbou pro vás. Tato polomaska je navržena s důrazem na maximální komfort a bezpečnost uživatele, aby vám poskytla potřebnou ochranu při práci s nebezpečnými látkami či v průmyslovém prostředí.

Díky své nízké váze pouze 130 gramů si můžete být jisti, že vás Polomaska CleanSpace EX nebude zatěžovat ani po dlouhodobém nošení. Navíc je k dispozici ve třech různých velikostech - S, M a L, aby každý uživatel našel tu správnou velikost pro maximální pohodlí a těsnost.

S Polomaskou CleanSpace EX budete mít jistotu, že vaše dýchací cesty jsou účinně chráněny před nebezpečnými částicemi a znečištěním, zatímco si zachováte pohodlí a volnost pohybu při práci. Investujte do své bezpečnosti s Polomaskou CleanSpace EX a pracujte s klidnou myslí.

Hlavní parametry:
- Váha: 130 g
- Velikosti: S, M, L
Zobrazit více

Parametry

Výrobce CleanSpace
Velikost L
respirátory s ventilací ano

Články odjinud