Pokud hledáte spolehlivou ochranu před nečistotami a škodlivými částicemi, pak je polomaska CLEANSPACE tou správnou volbou pro vás. Tato kvalitní polomaska vám poskytne pohodlí a bezpečí při práci v průmyslovém prostředí nebo při řešení různých domácích úkolů. Díky své lehké váze a ergonomickému designu je nošení této polomasky velmi pohodlné a neomezuje vaši pohyblivost. Navíc je vybavena výdechovým ventilem, který zajišťuje snadný odvod tepla a vlhkosti, čímž se minimalizuje riziko zamlžení brýlí.... Celý popis

Koupit za 2 904 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pokud hledáte spolehlivou ochranu před nečistotami a škodlivými částicemi, pak je polomaska CLEANSPACE tou správnou volbou pro vás. Tato kvalitní polomaska vám poskytne pohodlí a bezpečí při práci v průmyslovém prostředí nebo při řešení různých domácích úkolů. Díky své lehké váze a ergonomickému designu je nošení této polomasky velmi pohodlné a neomezuje vaši pohyblivost. Navíc je vybavena výdechovým ventilem, který zajišťuje snadný odvod tepla a vlhkosti, čímž se minimalizuje riziko zamlžení brýlí. Polomaska CLEANSPACE je vyrobena z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost a spolehlivost.

Hlavní parametry:
- Lehká váha a ergonomický design pro pohodlné nošení
- Výdechový ventil minimalizuje zamlžení brýlí
- Vysoká účinnost filtrace chrání před nečistotami a škodlivými částicemi
- Kvalitní materiály zajišťují dlouhou životnost a spolehlivost
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Cerva
Velikost M

Články odjinud