Přineste si do svého domova čerstvé a chutné lesní jahody s náhradními kazetami se semínky pro domácí pěstování v Click and Grow květináči. Lesní jahody jsou oblíbeným ovocem, které již v době kamenné jedl člověk. A proč byste si je nemohli pěstovat i vy doma? Navíc je známo, že jahody mají pozitivní vliv na nervovou soustavu a pomáhají proti stárnutí pleti. Tato rostlina je bohatým zdrojem vitamínu C, A, B, E a organických kyselin. A co je nejdůležitější, rostliny neobsahují žádné geneticky modifikované... Celý popis

Koupit za 314 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Přineste si do svého domova čerstvé a chutné lesní jahody s náhradními kazetami se semínky pro domácí pěstování v Click and Grow květináči. Lesní jahody jsou oblíbeným ovocem, které již v době kamenné jedl člověk. A proč byste si je nemohli pěstovat i vy doma? Navíc je známo, že jahody mají pozitivní vliv na nervovou soustavu a pomáhají proti stárnutí pleti. Tato rostlina je bohatým zdrojem vitamínu C, A, B, E a organických kyselin. A co je nejdůležitější, rostliny neobsahují žádné geneticky modifikované organismy, pesticidy, fungicidy, insekticidy, rostlinné hormony, nebo jiné podezřelé látky.

Hlavní parametry:
- Doba klíčení: 1 - 2 týdny
- Plný vzrůst: za 1 - 2 měsíce
- Životnost rostlin: 2 - 4 měsíce

Balení obsahuje 3ks kazety se semínky, takže si můžete vypěstovat více jahod najednou. A nejlepší na tom je, že pěstování je opravdu snadné. Stačí vložit kazetu se semínky do Click and Grow květináče a nechat přírodu udělat svou práci. Tento systém je nejjednodušší způsob, jak se zásobit zdravými antioxidanty a vitamíny. Nemusíte se starat o zálivku nebo hnojení, protože Click and Grow květináč se o všechno postará za vás. A výsledek? Čerstvé a lahodné lesní jahody přímo z vašeho bytu.

Pokud jste zvědaví na další produkty od Click & Grow, doporučujeme prohlédnout jejich ucelenou nabídku. Mají široký výběr semínek i květináčů, které vám pomohou pěstovat další rostliny a bylinky. A pro ještě lepší výsledky a další informace můžete stáhnout aplikaci Click & Grow pro Android nebo iOS. Připravená aplikace vám poskytne užitečné tipy a rady pro úspěšné pěstování.

Přineste si do svého domova čerstvou a zdravou lahůdku s náhradními kazetami se semínky lesních jahod od Click and Grow. Pěstování jahod doma je snadné a zábavné, tak proč si to nezkusit?
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Click & Grow
Bylinná semínka ano
Ovocná semínka ano

Články odjinud