Představujeme vám plynovou masku Climax 756-R s dvěma filtry ABEK1, která vám poskytne spolehlivou ochranu při manipulaci s nebezpečnými látkami. Tato maska je vybavena dvěma filtry, které jsou schopny zachytit a filtrovat škodlivé plyny, výpary a částice. Díky své kvalitní konstrukci a ergonomickému designu poskytuje vysoký stupeň pohodlí a bezpečnosti při práci v náročných podmínkách. Plynová maska Climax 756-R je ideální pro použití při malování, lakýrnictví, chemickém průmyslu nebo při práci... Celý popis

Koupit za 880 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Představujeme vám plynovou masku Climax 756-R s dvěma filtry ABEK1, která vám poskytne spolehlivou ochranu při manipulaci s nebezpečnými látkami. Tato maska je vybavena dvěma filtry, které jsou schopny zachytit a filtrovat škodlivé plyny, výpary a částice. Díky své kvalitní konstrukci a ergonomickému designu poskytuje vysoký stupeň pohodlí a bezpečnosti při práci v náročných podmínkách.

Plynová maska Climax 756-R je ideální pro použití při malování, lakýrnictví, chemickém průmyslu nebo při práci s jinými toxickými látkami. Díky certifikaci ABEK1 splňuje nejvyšší standardy pro ochranu dýchacích cest a zaručuje bezpečnost uživatele. Navíc její univerzální velikost a nastavitelné popruhy umožňují pohodlné nošení pro různé typy obličejů.

S plynovou maskou Climax 756-R můžete mít jistotu, že vaše dýchací cesty jsou chráněny před škodlivými látkami, a to s maximálním komfortem a bezpečností.

Hlavní parametry:
- Plynová maska s dvěma filtry ABEK1
- Ideální pro práci s nebezpečnými látkami
- Certifikace ABEK1 pro ochranu dýchacích cest
- Univerzální velikost s nastavitelnými popruhy
- Ergonomický design pro maximální pohodlí a bezpečnost
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Climax
Typ polomasky
masky s výměnnými filtry ano

Články odjinud