CLONOPLUS

0 %
Stars
(0 hodnocení)

CLONOPLUS je revoluční pomocný rostlinný přípravek, který přináší inovativní řešení pro zvýšení úrody a zdraví rostlin. Tento bělavý prášek s mírným houbovým pachem obsahuje konidie 4 kmenů hub rodu Clonostachys, které se přirozeně vyskytují v půdě a mají schopnost rozkládat organické zbytky, čímž zlepšují příjem živin rostlinami. Clonoplus podporuje tvorbu bakteriálních hlízek, zvyšuje odolnost rostlin vůči stresu, zlepšuje dynamiku růstu a zvyšuje počet vzešlých rostlin. Díky schopnosti rozkládat... Celý popis

Koupit za 99 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

CLONOPLUS je revoluční pomocný rostlinný přípravek, který přináší inovativní řešení pro zvýšení úrody a zdraví rostlin. Tento bělavý prášek s mírným houbovým pachem obsahuje konidie 4 kmenů hub rodu Clonostachys, které se přirozeně vyskytují v půdě a mají schopnost rozkládat organické zbytky, čímž zlepšují příjem živin rostlinami. Clonoplus podporuje tvorbu bakteriálních hlízek, zvyšuje odolnost rostlin vůči stresu, zlepšuje dynamiku růstu a zvyšuje počet vzešlých rostlin.

Díky schopnosti rozkládat neaktivní stadia patogenních hub, jako jsou sklerocia, mikrosklerocia, gemmy a chlamydospóry, Clonoplus chrání rostliny i během zimního období. Tento přípravek je ideální pro aplikaci do půdy a není určen k postřiku nadzemních částí rostlin. Může být aplikován před setím nebo výsadbou, buď samostatně nebo ve spojení s hnojivy či osivem.

**Hlavní parametry:**
- Typ: pomocný rostlinný přípravek
- Účinná látka: konidie 4 kmenů hub rodu Clonostachys
- Použití: aplikace do půdy, není určen k postřiku nadzemních částí rostlin
- Dávkování: různé dávky pro různé druhy rostlin (česnek, cibule, brambory, zelenina, obilniny, luskoviny, kmín, řepka, osivo trav, mák)
- Ekologické zemědělství: možné použití dle nařízení Rady (ES) č. 834/2007 a Nařízení Komise (ES) č. 889/2009
- Skladování: skladovat v suchu, chránit před zvlhčením a sluncem, skladovat při teplotě do 8 °C

S Clonoplus dosáhnete zdravějších rostlin a bohatší úrody bez nutnosti použití chemických postřiků. Navíc jeho široké spektrum použití ho činí ideální volbou pro každého zahradníka či zemědělce, kdo dbá na kvalitu a životní prostředí. Sázejte s Clonoplusem a uvidíte rozdíl ve zdraví i výnosu vašich rostlin!
Zobrazit více

Parametry

Bylinná semínka ano
Ovocná semínka ano

Články odjinud