S námi představeným čerpadlem pro výměnu motorového oleje už nikdy nebudete muset hledat vypouštěcí šroub oleje. Stačí jednoduše zasunout nasávací sondu do otvoru pro měrku stavu oleje a vysát olej do připravené nádoby. Toto čerpadlo je ideální pro tento účel, a to díky napájení 12 V, které je možné připojit na autobaterii. Díky dvěma napájecím svorkám a délkám hadic budete mít dostatek flexibility při práci. Navíc s hladinou hluku 70 dB(A) a minimálními vibracemi je použití tohoto čerpadla pohodlné... Celý popis
Koupit za 779 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
97 %
Compass 07248 na odsávání oleje a nafty 12V
Doprava:
zdarma
Skladem
689 Kč
Koupit za 689 Kč
83 %
Compass 07248 na odsávání oleje a nafty 12V
Doprava:
zdarma
Skladem
787 Kč
Koupit za 787 Kč
98 %
Compass 07248 Čerpadlo na odsávání oleje a nafty 12V
Doprava:
zdarma
Skladem
704 Kč
Koupit za 704 Kč
94 %
Compass 07248 na odsávání oleje a nafty 12V
Doprava:
zdarma
Skladem
669 Kč
Koupit za 669 Kč
97 %
Compass 07248 na odsávání oleje a nafty 12V
Doprava:
zdarma
Skladem
679 Kč
Koupit za 679 Kč
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
S námi představeným čerpadlem pro výměnu motorového oleje už nikdy nebudete muset hledat vypouštěcí šroub oleje. Stačí jednoduše zasunout nasávací sondu do otvoru pro měrku stavu oleje a vysát olej do připravené nádoby. Toto čerpadlo je ideální pro tento účel, a to díky napájení 12 V, které je možné připojit na autobaterii. Díky dvěma napájecím svorkám a délkám hadic budete mít dostatek flexibility při práci. Navíc s hladinou hluku 70 dB(A) a minimálními vibracemi je použití tohoto čerpadla pohodlné a nenarušující.
Hlavní parametry:
- Napájení: 12 V
- Příkon: 5 A
- Zástrčka do zapalovače 12 V: ne
- Napájecí svorky: 2 ks
- Délka nasávací hadice: 115 cm
- Délka výtlačné hadice: 150 cm
- Hladina hluku: 70 dB(A)
- Vibrace: < 2,5 m/s2
- Max. výkon čerpadla nafta a topné oleje: cca 1,5 l/min
- Max. výkon čerpadla motorový olej (40 °C - 50 °C): cca 0,2 l/min
Hlavní parametry:
- Napájení: 12 V
- Příkon: 5 A
- Zástrčka do zapalovače 12 V: ne
- Napájecí svorky: 2 ks
- Délka nasávací hadice: 115 cm
- Délka výtlačné hadice: 150 cm
- Hladina hluku: 70 dB(A)
- Vibrace: < 2,5 m/s2
- Max. výkon čerpadla nafta a topné oleje: cca 1,5 l/min
- Max. výkon čerpadla motorový olej (40 °C - 50 °C): cca 0,2 l/min
Parametry
| Hmotnost | 1.25 kg |
| Maximální ponorná hloubka | 0 m |
| Příkon | 60 W |
| Výrobce | Compass |
| Napětí | 12 V |
| Výkon motoru | 0 W |
| Na naftu | ano |
| Dopravní výška | 0 m |
| S napětím 12 V | ano |
| Maximální teplota kapaliny | 50 °C |
| Do žumpy | ano |
| Délka kabelu | 1.5 m |
| Max průměr pevných částic | 0 mm |
| Čerpadla pro čerpání paliva | ano |
| Čerpadla pro čerpání kapalin v automobilových systémech | ano |