Čalounické lepidlo Conato UG contact 500 ml je ideální volbou pro lepení čalounických materiálů nebo koberců. Toto kontaktní lepidlo ve spreji je neocenitelným pomocníkem v čalounické výrobě, autoopravách nebo při lepení etiket. Díky své univerzálnosti dokáže spojit různé materiály jako je PUR, PES, PE, tkaniny, plsti, papír či kovy s vysokou pevností spoje. S lepidlem Conato UG contact můžete počítat s nízkým zápachem, rychlým zavadnutím spoje a krátkým montážním časem. Jeho stabilní kvalita... Celý popis

Koupit za 287 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Čalounické lepidlo Conato UG contact 500 ml je ideální volbou pro lepení čalounických materiálů nebo koberců. Toto kontaktní lepidlo ve spreji je neocenitelným pomocníkem v čalounické výrobě, autoopravách nebo při lepení etiket. Díky své univerzálnosti dokáže spojit různé materiály jako je PUR, PES, PE, tkaniny, plsti, papír či kovy s vysokou pevností spoje.

S lepidlem Conato UG contact můžete počítat s nízkým zápachem, rychlým zavadnutím spoje a krátkým montážním časem. Jeho stabilní kvalita a pružný spoj zajišťují spolehlivé výsledky. Díky speciální trysce s možností nastavení tří šířek nástřiku (Low/Medium/High) je aplikace lepidla snadná a přesná.

Důležitou informací je i doba zrání spoje, která činí 48 hodin při teplotě 20°C. Spotřeba lepidla se pohybuje mezi 22 - 40 ml/m2, což je výrazně úspornější než u klasických lepidel (150 - 250 ml/m2).

**Hlavní parametry:**
- Kontaktní lepidlo ve spreji
- Vhodné pro lepení čalounických materiálů, koberců, izolací, etiket atd.
- Vysoká pevnost spoje
- Nízký zápach
- Doba zrání spoje: 48 hodin
- Speciální tryska se třemi šířkami nástřiku
- Spotřeba: 22 - 40 ml/m2
- Signální slovo: Nebezpečí (H220, H280, H315, H319, H351, H335, H336, H373)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Conad
lepidla ve spreji ano

Články odjinud