S termohrnekem Contigo West Loop už nikdy nebudete muset řešit nechtěné vylití své oblíbené kávy či čaje. Díky inovativnímu tlačítku AUTOSEAL® můžete pít jedním stiskem a poté víčko jednoduše uzamknout, aby nedošlo k nechtěnému otevření, třeba když ho nosíte v batohu. A co víc, celé víčko lze snadno otevřít a umýt, takže se vám do něj neukládají nečistoty. Termohrnek je vyrobený z odolné nerezové oceli a má dvojité stěny, které udrží vaši tekutinu až 4 hodiny horkou nebo 12 hodin studenou. Hlavní... Celý popis

Koupit za 756 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S termohrnekem Contigo West Loop už nikdy nebudete muset řešit nechtěné vylití své oblíbené kávy či čaje. Díky inovativnímu tlačítku AUTOSEAL® můžete pít jedním stiskem a poté víčko jednoduše uzamknout, aby nedošlo k nechtěnému otevření, třeba když ho nosíte v batohu. A co víc, celé víčko lze snadno otevřít a umýt, takže se vám do něj neukládají nečistoty. Termohrnek je vyrobený z odolné nerezové oceli a má dvojité stěny, které udrží vaši tekutinu až 4 hodiny horkou nebo 12 hodin studenou.

Hlavní parametry:
- Patentovaný systém AUTOSEAL® pro jednoduchou manipulaci a stoprocentní těsnost
- Možnost uzamknutí víčka a snadné otevření pro čištění
- Dvojité stěny z nerezové oceli pro dlouhotrvající teplotní stabilitu
- Objem cca 430 ml
- Rozměry: šířka 8.9 cm, výška 19.8 cm, průměr dna 6.2 cm
- Víčko není vhodné do myčky nádobí, nerezové tělo ano

S termohrnekem Contigo West Loop si můžete vychutnat svůj oblíbený nápoj kdykoli a kdekoli, ať už jste doma, v kanceláři nebo na cestách. Buďte v bezpečí a užívejte si svůj nápoj bez starostí o nečistoty či nehody.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Contigo
Objem 0.47 l
Druh termohrnky
Barva modré

Články odjinud