S tmelem Continental můžete snadno přeměnit vaše standardní kola na bezdušová a využívat tak Tubeless Ready pláště. Tento produkt není pouze konverzní, ale také skvělou prevencí před defekty u všech bezdušových obutí. S hrubým odhadem dávkování v baleních 60 ml, 240 ml a 1000 ml, si můžete vybrat správnou velikost pro vaše potřeby a počet plášťů, do kterých budete tmel aplikovat. Hlavní parametry: - Konverzní tmel pro přeměnu standardních kol na bezdušová - Ideální pro použití s Tubeless Ready... Celý popis

Koupit za 319 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S tmelem Continental můžete snadno přeměnit vaše standardní kola na bezdušová a využívat tak Tubeless Ready pláště. Tento produkt není pouze konverzní, ale také skvělou prevencí před defekty u všech bezdušových obutí. S hrubým odhadem dávkování v baleních 60 ml, 240 ml a 1000 ml, si můžete vybrat správnou velikost pro vaše potřeby a počet plášťů, do kterých budete tmel aplikovat.

Hlavní parametry:
- Konverzní tmel pro přeměnu standardních kol na bezdušová
- Ideální pro použití s Tubeless Ready plášti
- Prevence defektů u bezdušových obutí
- Dostupné balení v objemech 60 ml, 240 ml a 1000 ml
- Hrubý odhad dávkování pro různé velikosti balení
Zobrazit více

Parametry

Použití bezdušové
Velikost balení 240 ml
Typ tmely
silikonové tmely ano

Články odjinud