Získejte spolehlivou ochranu proti tuhým i kapalným částicím s filtrační polomaskou třídy FFP2. Tento skládaný respirátor s polypropylenovým filtračním médiem vám poskytne ochranu v koncentraci 12 krát vyšší než povolená expozice. Díky své kvalitní konstrukci a ergonomickému designu si můžete být jisti dokonalým komfortem a plnou ochranou v každodenním používání. Hlavní parametry: - Třída ochrany FFP2 - Filtrace tuhých i kapalných částic - Ochrana v koncentraci 12 x PEL - Skládaný respirátor s... Celý popis

Koupit za 35 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Získejte spolehlivou ochranu proti tuhým i kapalným částicím s filtrační polomaskou třídy FFP2. Tento skládaný respirátor s polypropylenovým filtračním médiem vám poskytne ochranu v koncentraci 12 krát vyšší než povolená expozice. Díky své kvalitní konstrukci a ergonomickému designu si můžete být jisti dokonalým komfortem a plnou ochranou v každodenním používání.

Hlavní parametry:
- Třída ochrany FFP2
- Filtrace tuhých i kapalných částic
- Ochrana v koncentraci 12 x PEL
- Skládaný respirátor s polypropylenovým filtračním médiem
- Ergonomický design pro maximální pohodlí a komfort
Zobrazit více

Parametry

Výrobce CXS

Články odjinud