Tento ochranný respirátor je ideální volbou pro ty, kteří hledají lehký, vyvážený a pohodlný respirátor s nenáročnou údržbou. Díky přizpůsobivým náhlavním páskům si můžete jednoduše nastavit optimální velikost pro pohodlné nošení po delší dobu. Respirátor je vybaven bajonetovým připevňovacím systémem pro 2 filtry, které lze použít se všemi filtry z řady 3M 2000, 5000 a většinou filtrů z řady 6000. Polykarbonátový zorník respirátoru je široký, odolný proti poškrábání a chemikáliím, což zajišťuje... Celý popis

Koupit za 4 068 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tento ochranný respirátor je ideální volbou pro ty, kteří hledají lehký, vyvážený a pohodlný respirátor s nenáročnou údržbou. Díky přizpůsobivým náhlavním páskům si můžete jednoduše nastavit optimální velikost pro pohodlné nošení po delší dobu. Respirátor je vybaven bajonetovým připevňovacím systémem pro 2 filtry, které lze použít se všemi filtry z řady 3M 2000, 5000 a většinou filtrů z řady 6000.

Polykarbonátový zorník respirátoru je široký, odolný proti poškrábání a chemikáliím, což zajišťuje skvělou viditelnost a ochranu vašeho zraku. Navíc je možné objednat náhradní díly, abyste si mohli snadno zajistit dlouhou životnost a spolehlivost tohoto respirátoru i po delší době používání.

Hlavní parametry:
- Lehký, vyvážený design
- Pohodlné a přizpůsobivé náhlavní pásky
- Bajonetový připevňovací systém pro 2 filtry
- Kompatibilní s filtry 3M řady 2000, 5000 a většinou filtrů řady 6000
- Odolný polykarbonátový zorník
- Možnost objednání náhradních dílů
Zobrazit více

Parametry

Výrobce CXS

Články odjinud