CXS polomaska CXS SPIRO P2

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Zajištěte si maximální ochranu dýchacích cest s třídou FFP2 a tvarovaným designem tohoto respirátoru. Díky své schopnosti chránit proti tuhým i kapalným částicím v koncentraci až 12x PEL nebo 10x APF je ideální volbou pro různé pracovní i osobní situace. Navíc díky tvarovatelné nosní výztuze a vnitřní pěnové výztuze poskytuje dokonalou těsnost a pohodlí po celý den. Buďte v bezpečí s tímto spolehlivým respirátorem. Hlavní parametry: - Třída: FFP2 - Ochrana proti tuhým a kapalným částicím - Maximální... Celý popis

Koupit za 56 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Zajištěte si maximální ochranu dýchacích cest s třídou FFP2 a tvarovaným designem tohoto respirátoru. Díky své schopnosti chránit proti tuhým i kapalným částicím v koncentraci až 12x PEL nebo 10x APF je ideální volbou pro různé pracovní i osobní situace. Navíc díky tvarovatelné nosní výztuze a vnitřní pěnové výztuze poskytuje dokonalou těsnost a pohodlí po celý den. Buďte v bezpečí s tímto spolehlivým respirátorem.

Hlavní parametry:
- Třída: FFP2
- Ochrana proti tuhým a kapalným částicím
- Maximální koncentrace: 12x PEL nebo 10x APF
- Tvarovaný design
- Tvarovatelná nosní výztuha
- Vnitřní pěnová výztuha pro dokonalou těsnost
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Canis
Materiál polypropylenové

Články odjinud