Ochrana vašich dýchacích cest je naprosto klíčová, a právě s tímto skládacím respirátorem třídy FFP1 toho dosáhnete s maximální efektivitou. Díky schopnosti filtrace tuhých i kapalných částic v koncentraci až do 4,5krát nad maximální expozicí nebo 4krát nad faktorem ochranné schopnosti, budete mít jistotu, že vaše dýchání je v bezpečí. Navíc tvarovatelná nosní výztuha a vnitřní pěnová výztuha zajistí dokonalé a pohodlné přilnutí respirátoru ke tváři, což zaručí jeho efektivitu a pohodlí během nošení.... Celý popis

Koupit za 40 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Ochrana vašich dýchacích cest je naprosto klíčová, a právě s tímto skládacím respirátorem třídy FFP1 toho dosáhnete s maximální efektivitou. Díky schopnosti filtrace tuhých i kapalných částic v koncentraci až do 4,5krát nad maximální expozicí nebo 4krát nad faktorem ochranné schopnosti, budete mít jistotu, že vaše dýchání je v bezpečí. Navíc tvarovatelná nosní výztuha a vnitřní pěnová výztuha zajistí dokonalé a pohodlné přilnutí respirátoru ke tváři, což zaručí jeho efektivitu a pohodlí během nošení.

Hlavní parametry:
- Třída FFP1
- Skládací design
- Ochrana proti tuhým a kapalným částicím
- Filtrace v koncentraci do 4,5 x PEL nebo 4 x APF
- Tvarovatelná nosní výztuha
- Vnitřní pěnová výztuha
- Zajišťuje dokonalou těsnost a pohodlné nošení
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Canis
Materiál polypropylenové

Články odjinud