Pokud hledáte spolehlivou ochranu proti tuhým i kapalným částicím, pak je pro vás ideální volbou tato skládací respirátorová maska třídy FFP1. Díky svému designu poskytuje účinnou ochranu proti koncentracím škodlivých látek až do 4,5krát nad povolenou expozici nebo 4krát nad faktorem ochranné schopnosti. Navíc je vybavena tvarovatelnou nosní výztuhou a vnitřní pěnovou výztuhou, které zajišťují dokonalé těsnění kolem nosu a úst, čímž minimalizují průnik nečistot. S touto maskou budete mít jistotu,... Celý popis

Koupit za 31 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pokud hledáte spolehlivou ochranu proti tuhým i kapalným částicím, pak je pro vás ideální volbou tato skládací respirátorová maska třídy FFP1. Díky svému designu poskytuje účinnou ochranu proti koncentracím škodlivých látek až do 4,5krát nad povolenou expozici nebo 4krát nad faktorem ochranné schopnosti. Navíc je vybavena tvarovatelnou nosní výztuhou a vnitřní pěnovou výztuhou, které zajišťují dokonalé těsnění kolem nosu a úst, čímž minimalizují průnik nečistot. S touto maskou budete mít jistotu, že vaše dýchací cesty jsou efektivně chráněny při práci či jiných činnostech, kde je vystavení škodlivým částicím běžné.

Hlavní parametry:
- Třída: FFP1
- Skládací design
- Ochrana proti tuhým a kapalným částicím
- Maximální ochrana do 4,5 x PEL nebo 4 x APF
- Tvarovatelná nosní výztuha
- Vnitřní pěnová výztuha pro dokonalé těsnění
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Canis

Články odjinud