Tato filtrační polomaska třídy FFP1 je skvělým pomocníkem pro ochranu proti tuhým a kapalným částicím v koncentraci 4,5krát překročení povolené expozice. Její tvarovaný design a polypropylenové filtrační médium zajišťují efektivní ochranu a zároveň pohodlí při nošení. S touto maskou můžete být klidní, že vaše dýchací cesty jsou v bezpečí, a to i v náročných pracovních podmínkách. Hlavní parametry: - Filtrační polomaska třídy FFP1 - Ochrana proti tuhým a kapalným částicím v koncentraci 4,5 x PEL... Celý popis

Koupit za 29 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tato filtrační polomaska třídy FFP1 je skvělým pomocníkem pro ochranu proti tuhým a kapalným částicím v koncentraci 4,5krát překročení povolené expozice. Její tvarovaný design a polypropylenové filtrační médium zajišťují efektivní ochranu a zároveň pohodlí při nošení. S touto maskou můžete být klidní, že vaše dýchací cesty jsou v bezpečí, a to i v náročných pracovních podmínkách.

Hlavní parametry:
- Filtrační polomaska třídy FFP1
- Ochrana proti tuhým a kapalným částicím v koncentraci 4,5 x PEL
- Tvarovaný respirátor pro lepší přilnavost
- Vyrobena z polypropylenu pro odolnost a dlouhou životnost
- Zaručuje dokonalý komfort při nošení
Zobrazit více

Parametry

Výrobce CXS

Články odjinud