S respirátorem CXS FFP2 budete mít jistotu dokonalé ochrany při práci s tuhými i kapalnými částicemi. Díky polypropylenovému filtračnímu médiu a tvarovanému designu poskytuje maximální ochranu a pohodlí. Vnitřní pěnová výztuha s tvarovatelnou nosní výztuhou zajišťuje skvělý komfort během nošení. Tento respirátor je ideální volbou pro práce ve stavebnictví, strojírenství, zemědělství nebo lesnictví. Hlavní parametry: - Třída: FFP2 - Ochrana proti tuhým a kapalným částicím v koncentraci 12 x PEL... Celý popis

Koupit za 32 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S respirátorem CXS FFP2 budete mít jistotu dokonalé ochrany při práci s tuhými i kapalnými částicemi. Díky polypropylenovému filtračnímu médiu a tvarovanému designu poskytuje maximální ochranu a pohodlí. Vnitřní pěnová výztuha s tvarovatelnou nosní výztuhou zajišťuje skvělý komfort během nošení. Tento respirátor je ideální volbou pro práce ve stavebnictví, strojírenství, zemědělství nebo lesnictví.

Hlavní parametry:
- Třída: FFP2
- Ochrana proti tuhým a kapalným částicím v koncentraci 12 x PEL
- Materiál: polypropylenové filtrační médium
- Vnitřní pěnová výztuha pro pohodlí
- Tvarovatelná nosní výztuha
- Vhodný pro práci ve stavebnictví, strojírenství, zemědělství a lesnictví
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Canis

Články odjinud