Ochrana vašich dýchacích cest je nyní snadnější než kdy dříve s těmito FFP2 respirátory. Díky tvarovanému designu a výdechovému ventilku si můžete být jisti, že jste dobře chráněni proti tuhým i kapalným částicím v prostředí s koncentrací do 12krát PEL nebo 10krát APF. Nosní výztuha je tvarovatelná pro dokonalé přizpůsobení vaší tváři a vnitřní pěnová výztuha zajišťuje optimální těsnost. S těmito respirátory se budete cítit bezpečně a pohodlně i v náročných podmínkách. Hlavní parametry: - Třída:... Celý popis

Koupit za 56 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Ochrana vašich dýchacích cest je nyní snadnější než kdy dříve s těmito FFP2 respirátory. Díky tvarovanému designu a výdechovému ventilku si můžete být jisti, že jste dobře chráněni proti tuhým i kapalným částicím v prostředí s koncentrací do 12krát PEL nebo 10krát APF. Nosní výztuha je tvarovatelná pro dokonalé přizpůsobení vaší tváři a vnitřní pěnová výztuha zajišťuje optimální těsnost. S těmito respirátory se budete cítit bezpečně a pohodlně i v náročných podmínkách.

Hlavní parametry:
- Třída: FFP2
- Výdechový ventilek: Ano
- Ochrana proti tuhým částicím: Ano
- Ochrana proti kapalným částicím: Ano
- Maximální koncentrace: 12 x PEL nebo 10 x APF
- Nosní výztuha: Tvarovatelná
- Vnitřní výztuha: Pěnová
Zobrazit více

Parametry

Výrobce CXS
Materiál polypropylenové

Články odjinud