Vytvořte si svou vlastní malou louku přímo ve svém domově s touto jedinečnou sadou na vypěstování lučního kvítí. Stačí jen zasadit semínka do plechovky, která slouží jako květináč, a dobře se o ně starat. Během krátké doby budete mít vlastní luční květiny, které rozjasní a provoní váš domov. Při pěstování lučního kvítí je důležité dodržovat několik jednoduchých kroků. Nejprve otevřete horní víko plechovky a pomalu nalijte vodu, dokud není plechovka zcela naplněna. Dále vytvořte odtok na dně plechovky... Celý popis

Koupit za 129 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vytvořte si svou vlastní malou louku přímo ve svém domově s touto jedinečnou sadou na vypěstování lučního kvítí. Stačí jen zasadit semínka do plechovky, která slouží jako květináč, a dobře se o ně starat. Během krátké doby budete mít vlastní luční květiny, které rozjasní a provoní váš domov.

Při pěstování lučního kvítí je důležité dodržovat několik jednoduchých kroků. Nejprve otevřete horní víko plechovky a pomalu nalijte vodu, dokud není plechovka zcela naplněna. Dále vytvořte odtok na dně plechovky a postavte ji do misky. Zasaďte semínka do substrátu a umístěte plechovku na světlé a teplé místo. Pravidelně zalévejte rostliny a udržujte je v teplotě 20 - 25°C. Vyhněte se průvanu a přímému slunci. Rostliny nejlépe klíčí na jaře a létě. Během klíčení by měla být vlhkost kolem 90%. Klíčení trvá asi od tří do pěti dnů. Jakmile rostliny vyklíčí, odstraňte sáček a přesuňte je na místo s dostatkem světla. Přesazování rostlin je vhodné provést poté, co mají zhruba 3 - 4 pravé lístky. Pamatujte, že sazenice rostou pomalu, takže buďte trpěliví. Zalévejte je dešťovou nebo destilovanou vodou pro nejlepší výsledky.

Hlavní parametry:
- Obsahuje semínka lučních rostlin
- Plechovka s víkem slouží jako květináč
- Substrát s hnojivem pro optimální růst rostlin
- Rozměry: 6,5cm x 9,5cm
Zobrazit více

Parametry

Květinová semínka ano

Články odjinud