Kuchařské pinzety od francouzské společnosti de Buyer jsou skvělým pomocníkem při přípravě jídel. Díky nim můžete s přesností a lehkostí manipulovat s potravinami od těch nejmenších, jako jsou bylinky či zrnka, až po větší kousky masa. Tyto pinzety nejenže usnadní servírování a zdobení jídel, ale také vám umožní precizní uchopení potravin díky protiskluzovým drážkám. Vyrobené z ušlechtilé nerezové oceli jsou odolné a snadno se čistí - můžete je dokonce dát do myčky nádobí. Hlavní parametry: - Vyrobeno... Celý popis

Koupit za 649 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Kuchařské pinzety od francouzské společnosti de Buyer jsou skvělým pomocníkem při přípravě jídel. Díky nim můžete s přesností a lehkostí manipulovat s potravinami od těch nejmenších, jako jsou bylinky či zrnka, až po větší kousky masa. Tyto pinzety nejenže usnadní servírování a zdobení jídel, ale také vám umožní precizní uchopení potravin díky protiskluzovým drážkám. Vyrobené z ušlechtilé nerezové oceli jsou odolné a snadno se čistí - můžete je dokonce dát do myčky nádobí.

Hlavní parametry:
- Vyrobeno z ušlechtilé nerezové oceli
- S protiskluzovými drážkami
- Umožňuje přesné uchopení
- Lze mýt v myčce nádobí
Zobrazit více

Články odjinud