S praktickým štětcem pro zdobení dortů a pečení budete mít ve své kuchyni nezbytný pomocník pro dokonalé dokončení vašich dezertů. Díky štětinám z kvalitního silikonu a jejich optimálnímu designu budete mít plnou kontrolu nad nanášením polev, zdobením dortů či potíráním máslem. Sametová textura štětců zajišťuje, že se tekutiny snadno rozprostřou a zároveň je štětec odolný vůči vysokým teplotám, což ho činí ideálním pro použití při pečení. Další skvělou vlastností tohoto štětce je jeho hygieničnost... Celý popis

Koupit za 259 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S praktickým štětcem pro zdobení dortů a pečení budete mít ve své kuchyni nezbytný pomocník pro dokonalé dokončení vašich dezertů. Díky štětinám z kvalitního silikonu a jejich optimálnímu designu budete mít plnou kontrolu nad nanášením polev, zdobením dortů či potíráním máslem. Sametová textura štětců zajišťuje, že se tekutiny snadno rozprostřou a zároveň je štětec odolný vůči vysokým teplotám, což ho činí ideálním pro použití při pečení.

Další skvělou vlastností tohoto štětce je jeho hygieničnost - lze ho snadno rozebrat na jednotlivé části (rukojeť a štětiny), což usnadňuje důkladné čištění a udržuje ho stále jako nový. S rozměry 19,5 x 3,4 cm se štětec pohodlně drží a je vhodný pro různé úkoly při pečení.

Hlavní parametry:
- Materiál: silikon (štětiny), plast (rukojeť)
- Rozměry: 19,5 x 3,4 cm
- Vhodný pro potírání, zdobení a nanášení polev
- Sametová textura štětin pro snadné rozprostření tekutin
- Odolný vůči vysokým teplotám
- Hygienický, snadno se rozebírá pro čištění
Zobrazit více

Parametry

Materiál silikon

Články odjinud