Deco Batik 50 ml - 319 Carmin je akrylová barva na hedvábí z kolekce Decola, která vám umožní tvořit jedinečné a barevné kousky na různých typech textilií. Díky své intenzivní pigmentaci a vysoké koncentraci poskytuje živé a syté barvy ideální pro malování na hedvábí, vlnu a další textilie, které se fixují přežehlením. Tato vodou ředitelná barva nabízí širokou škálu možností výtvarného vyjádření, ať už se jedná o batikování, akvarelovou techniku nebo vytváření zajímavých efektů se solí. Díky schopnosti... Celý popis

Koupit za 54 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Deco Batik 50 ml - 319 Carmin je akrylová barva na hedvábí z kolekce Decola, která vám umožní tvořit jedinečné a barevné kousky na různých typech textilií. Díky své intenzivní pigmentaci a vysoké koncentraci poskytuje živé a syté barvy ideální pro malování na hedvábí, vlnu a další textilie, které se fixují přežehlením. Tato vodou ředitelná barva nabízí širokou škálu možností výtvarného vyjádření, ať už se jedná o batikování, akvarelovou techniku nebo vytváření zajímavých efektů se solí. Díky schopnosti proniknout hluboko do vláken tkanin se barvy nešíří a po fixaci září intenzivními odstíny, které jsou příjemné na dotek. S Deco Batik 50 ml - 319 Carmin můžete experimentovat neředěnou nebo ředěnou vodou a barevně je kombinovat podle své fantazie.

Hlavní parametry:
- Objem: 50 ml
- Odstín: 319 Carmin
- Vodou ředitelná
- Vysoká koncentrace pigmentu
- Fixace přežehlením
- Ideální pro hedvábí, vlnu a další textilie
- Možnost použití při různých malířských technikách
Zobrazit více

Články odjinud