Deco Batik 50 ml - 517 Blue Deep je akrylová barva navržená speciálně pro malování na hedvábí a další textilie. S intenzivními a efektními barvami z této série Decola můžete vytvářet jedinečné umělecké kousky, které září intenzitou barev a jemností doteku. Díky vysoce koncentrovanému složení lze tyto barvy použít nejen na hedvábí, ale i na vlnu a další tkaniny z přírodních i syntetických vláken. S Deco Batik 50 ml - 517 Blue Deep se můžete pustit do různých malířských technik, jako je batikování,... Celý popis

Koupit za 54 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Deco Batik 50 ml - 517 Blue Deep je akrylová barva navržená speciálně pro malování na hedvábí a další textilie. S intenzivními a efektními barvami z této série Decola můžete vytvářet jedinečné umělecké kousky, které září intenzitou barev a jemností doteku. Díky vysoce koncentrovanému složení lze tyto barvy použít nejen na hedvábí, ale i na vlnu a další tkaniny z přírodních i syntetických vláken.

S Deco Batik 50 ml - 517 Blue Deep se můžete pustit do různých malířských technik, jako je batikování, malování akvarelem či vytváření zajímavých efektů se solí. Barvy pronikají hluboko do vláken tkanin a po fixaci zůstávají krásně jasné a stálobarevné. Můžete je použít neředěné nebo je smíchat s vodou podle potřeby. Kombinujte různé odstíny a tvořte své vlastní barevné palety dle vaší fantazie a kreativity.

Hlavní parametry:
- Objem: 50 ml
- Barva: 517 Blue Deep
- Materiál: akrylová barva
- Vodou ředitelná
- Vhodná pro malování na hedvábí, vlnu a další textilie
- Fixace přežehlením
- Intenzivní a efektní barvy
- Vysoce koncentrované pigmenty
- Barvy se nerozpíjí
- Jemný a jasný vzhled po fixaci
Zobrazit více

Články odjinud