Pokud hledáte pohodlnou a spolehlivou polomasku pro ochranu dýchacích cest, pak je tato polomaska právě pro vás. Tělo masky je vyrobeno z odolného polypropylenu (PP) s termoplastickým lemem (TPE), což zajišťuje dlouhou životnost a pohodlné nošení. Díky elastickým řemínkům se maska snadno a pohodlně přizpůsobí vaší hlavě, což zvyšuje komfort při nošení. Tato polomaska je navržena pro použití s 2 filtry M6000 kategorie, které jsou prodávány samostatně. To znamená, že si můžete vybrat ten správný... Celý popis

Koupit za 363 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pokud hledáte pohodlnou a spolehlivou polomasku pro ochranu dýchacích cest, pak je tato polomaska právě pro vás. Tělo masky je vyrobeno z odolného polypropylenu (PP) s termoplastickým lemem (TPE), což zajišťuje dlouhou životnost a pohodlné nošení. Díky elastickým řemínkům se maska snadno a pohodlně přizpůsobí vaší hlavě, což zvyšuje komfort při nošení.

Tato polomaska je navržena pro použití s 2 filtry M6000 kategorie, které jsou prodávány samostatně. To znamená, že si můžete vybrat ten správný filtr pro konkrétní situaci a zajištění optimální ochrany. Balení je navíc vybaveno závěsným mechanismem, díky kterému můžete masku snadno zavěsit na stojan a udržovat ji vždy po ruce.

S touto polomaskou budete mít jistotu, že vaše dýchací cesty jsou chráněny před nečistotami a škodlivými částicemi, zatímco si zachováte pohodlí a volnost pohybu díky elastickým páskům pro uchycení.

Hlavní parametry:
- Materiál těla masky: polypropylen (PP) s termoplastickým lemem (TPE)
- Elastické řemínky pro pohodlné uchycení
- Navrženo pro použití s 2 filtry M6000 kategorie (prodávají se samostatně)
- Možnost zavěšení balení na stojan
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Delta Plus
Velikost M
ochranné polomasky s možností výměny filtrů ano

Články odjinud