S Loupačem jablek 3v1 už nikdy neztratíte čas při přípravě svých oblíbených jablek. Tento praktický nástroj vám umožní loupání, krájení a vypeckovávání jablek s minimálním úsilím a maximálním komfortem. Díky pevné konstrukci z hliníkového odlitku a pochromovaného kovu budete mít jistotu, že vám loupač dlouho poslouží. Jednoduché použití a snadné čištění pod tekoucí vodou z něj dělají nezbytný pomocník v každé kuchyni. S přísavkou pro upevnění na hladké plochy je jeho použití ještě pohodlnější a... Celý popis

Koupit za 192 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S Loupačem jablek 3v1 už nikdy neztratíte čas při přípravě svých oblíbených jablek. Tento praktický nástroj vám umožní loupání, krájení a vypeckovávání jablek s minimálním úsilím a maximálním komfortem. Díky pevné konstrukci z hliníkového odlitku a pochromovaného kovu budete mít jistotu, že vám loupač dlouho poslouží.

Jednoduché použití a snadné čištění pod tekoucí vodou z něj dělají nezbytný pomocník v každé kuchyni. S přísavkou pro upevnění na hladké plochy je jeho použití ještě pohodlnější a bezpečnější. Navíc máte možnost volit mezi čtyřmi různými nastaveními pro různé úkoly – od loupání, krájení a vypeckovávání až po odpeckování a krájení nebo pouze loupání. A pokud si chcete vychutnat i loupání brambor, není problém – stačí nastavit novou pracovní hloubku.

S Loupačem jablek 3v1 bude příprava ovoce hračkou. Užijte si každý kousek svého oblíbeného ovoce bez zbytečné námahy!

Hlavní parametry:
- Možnosti nastavení pro různé úkoly
- Pevná konstrukce z hliníkového odlitku a pochromovaného kovu
- Upevnění na hladké plochy pomocí přísavky
- Snadné použití a čištění pod tekoucí vodou
- Maximální průměr ovoce: 11 cm
- Průměr přísavky: 10 cm
- Celkové rozměry (DxŠxV): 31 x 11 x 14 cm
- Hmotnost: 0,49 kg
Zobrazit více

Články odjinud