Silikonový tmel Den Braven 30211RL je ideální volbou pro těsnění sanitárních a kuchyňských zařízení díky svým vlastnostem. Jedná se o jednosložkový acetátový silikon, který vytvrzuje při kontaktu se vzdušnou vlhkostí, vytvářející trvale pevný a elastický spoj. Tento tmel je nízkomodulový a nabízí vysokou odolnost v sanitárním prostředí. Má velmi vysokou přilnavost na nesavé materiály a jejich kombinace, zatímco zůstává trvale pružný a odolný vůči vlhkosti, vodě, čisticím prostředkům a UV záření.... Celý popis

Koupit za 213 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Silikonový tmel Den Braven 30211RL je ideální volbou pro těsnění sanitárních a kuchyňských zařízení díky svým vlastnostem. Jedná se o jednosložkový acetátový silikon, který vytvrzuje při kontaktu se vzdušnou vlhkostí, vytvářející trvale pevný a elastický spoj. Tento tmel je nízkomodulový a nabízí vysokou odolnost v sanitárním prostředí. Má velmi vysokou přilnavost na nesavé materiály a jejich kombinace, zatímco zůstává trvale pružný a odolný vůči vlhkosti, vodě, čisticím prostředkům a UV záření.

Díky svým vlastnostem je ideální pro těsnění sanitárních zařízení, jako jsou odpady, dřezy, litinové koupelnové vany, nádrže a sanitární keramika. Taktéž je vhodný pro tmelení spár v prádelnách, sušárnách a laboratořích. Je důležité mít na paměti, že tento tmel není vhodný pro použití na plasty, akrylátové vany, plastové sprchové kouty a povrchově neošetřený kov. Pro tyto materiály je lepší zvolit neutrální silikony.

---

Hlavní parametry:
- Typ: Jednosložkový acetátový silikon
- Objem: 310 ml
- Barva: Transparentní
- Číslo výrobku: 30211RL
- Vytvrzení: Při kontaktu se vzdušnou vlhkostí
- Vlastnosti: Nízkomodulový, nepřetíratelný
- Odolnost: Vůči vlhkosti, vodě, čisticím prostředkům a UV záření
- Použití: Těsnění sanitárních a kuchyňských zařízení, tmelení spár v prádelnách a laboratořích
- Nevhodný pro: Plasty, akrylátové vany, plastové sprchové kouty a neošetřený kov
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Den Braven
Použití do interiéru
Velikost balení 280 ml
Typ silikony
Barva transparentní
Značka Den Braven
silikonové tmely ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud