S lepidlem na polystyrenové dekorativní prvky a stavební materiály budete mít jednoduchou a efektivní cestu k dokonalému výsledku. Toto lepidlo je ideální pro lepení polystyrenových podhledů, rohových lišt či velkoformátových desek na různé stavební podklady. Jedním z lepených materiálů musí být savý, což zajišťuje pevný a trvanlivý spoj. Díky snadné aplikaci bez rozpouštědel a vysoké přilnavosti k různým stavebním materiálům, včetně kombinací savých a nesavých, bude vaše práce rychlá a spolehlivá.... Celý popis

Koupit za 250 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S lepidlem na polystyrenové dekorativní prvky a stavební materiály budete mít jednoduchou a efektivní cestu k dokonalému výsledku. Toto lepidlo je ideální pro lepení polystyrenových podhledů, rohových lišt či velkoformátových desek na různé stavební podklady. Jedním z lepených materiálů musí být savý, což zajišťuje pevný a trvanlivý spoj.

Díky snadné aplikaci bez rozpouštědel a vysoké přilnavosti k různým stavebním materiálům, včetně kombinací savých a nesavých, bude vaše práce rychlá a spolehlivá. Po vytvrzení je lepidlo přetíratelné a vytváří trvale pevný a vlhkotěsný spoj, který odolá teplotám od 0 do +60°C.

Hlavní parametry:
- Materiál: disperze
- Tepelná odolnost: 0 / +60°C (po vytvrzení)
- Aplikační teplota: +10 / +40°C
- Otevřený čas: cca 10 – 15 minut
- Úplné vytvrzení: cca 14 dní
- Spotřeba lepidla: cca 300 g/m2
- Barva: bílá
- Balení: kbelík 3 kg
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Den Braven
Použití na polystyren
Typ lepidla
Barva bílé
Značka Den Braven
univerzální lepidla ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud