S akrylátovým tmelem Den Braven 310 ml budete mít snadnou práci při tmelení a těsnění různých materiálů jako je dřevo, zdivo či sádrokarton. Tento antikorozní tmel bílé barvy je vysoce prilnavý a lze ho použít na opravy prasklin, těsnění spár, okenních parapetů a dokonce i k těsnění vzduchotechniky. Jeho jednosložková formulace zaručuje jednoduchou aplikaci a přetíratelnost akrylátovými a disperzními barvami. Hledáte-li spolehlivý a univerzální tmel, akrylátový tmel Den Braven je ideální volbou... Celý popis

Koupit za 82 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S akrylátovým tmelem Den Braven 310 ml budete mít snadnou práci při tmelení a těsnění různých materiálů jako je dřevo, zdivo či sádrokarton. Tento antikorozní tmel bílé barvy je vysoce prilnavý a lze ho použít na opravy prasklin, těsnění spár, okenních parapetů a dokonce i k těsnění vzduchotechniky. Jeho jednosložková formulace zaručuje jednoduchou aplikaci a přetíratelnost akrylátovými a disperzními barvami.

Hledáte-li spolehlivý a univerzální tmel, akrylátový tmel Den Braven je ideální volbou pro vaše stavební a montážní práce. Kromě těsnění nabízíme široký sortiment produktů od renomovaného výrobce Den Braven, jako jsou lepidla, silikony, chemické kotvy, montážní pěna, protipožární pěna a oblíbená maziva WD-40. Důvěřujte značce s dlouholetou tradicí a kvalitou!

Hlavní parametry:
- Objem: 310 ml
- Barva: bílá
- Antikorozní vlastnosti
- Vysoce prilnavý na různé materiály
- Jednosložkový těsnící spárovací tmel
- Možnost přetírání akrylátovými a disperzními barvami
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Den Braven
Použití do interiéru
Velikost balení 310 ml
Typ tmely
Barva bílé
Značka Den Braven
akrylátové tmely ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud