Akrylátový tmel je univerzálním pomocníkem při těsnění a tmelení různých spár a trhlin v interiéru. Díky své plasticko-elastické konzistenci vytváří trvale pevné spoje mezi různými materiály, jako jsou dřevo, sádrokarton, zdivo či beton. Tento jednosložkový tmel na bázi akrylátové disperze je ideální pro opravy trhlin a prasklin v omítce, zdivu či dřevěných konstrukcích. Jeho vysoká přilnavost a schopnost absorbovat až 12,5% pohybu v dilatačních spárách z něj činí skvělou volbu pro různé úpravy... Celý popis

Koupit za 70 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Akrylátový tmel je univerzálním pomocníkem při těsnění a tmelení různých spár a trhlin v interiéru. Díky své plasticko-elastické konzistenci vytváří trvale pevné spoje mezi různými materiály, jako jsou dřevo, sádrokarton, zdivo či beton. Tento jednosložkový tmel na bázi akrylátové disperze je ideální pro opravy trhlin a prasklin v omítce, zdivu či dřevěných konstrukcích.

Jeho vysoká přilnavost a schopnost absorbovat až 12,5% pohybu v dilatačních spárách z něj činí skvělou volbu pro různé úpravy a opravy v interiéru. Můžete ho využít například při tmelení spár mezi okenními parapety, podhledovými kazetami nebo při podtmelování vzduchotechniky. Díky možnosti přetírání akrylátovými a disperzními barvami je možné ho snadno přizpůsobit potřebám vaší domácnosti či interiéru.

Charakteristika akrylového tmelu:

- Lehká aplikace
- Přetíratelný
- Vysoká přilnavost k různým materiálům
- Antikorozní vlastnosti
- Bez obsahu rozpouštědel

Hlavní parametry:

- Tepelná odolnost: -20°C / +75°C (po vytvrzení)
- Dilatační schopnost: ± 12,5%
- Rychlost vytvrzení: 0,5 - 1,0 mm za 24 hod.
- Pevnost v tahu: 0,5 MPa
- Přídržnost k sádrokartonu: ≥ 0,5 MPa
- Přídržnost k sádře: ≥ 0,6 MPa
- Přídržnost k omítce: ≥ 0,2 MPa
- Maximální protažení: 300%
- Tvrdost dle Shore A (3s): ≈ 20 ± 3
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Den Braven
Použití do interiéru
Velikost balení 280 ml
Typ tmely
Barva hnědé
Značka Den Braven
akrylátové tmely ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud