Univerzální akrylátový tmel pro těsnění spár a dilatačních spár ve vašem domě. Tento jednosložkový tmel na bázi akrylátové disperze vytvrzuje odpařením vody, vytváří trvale pevný a plasticko-elastický spoj. Díky své vysoké přilnavosti je ideální pro tmelení spár mezi různými materiály jako jsou rámy oken, dveří, zdivo, sádrokartonové konstrukce či dřevo. Po vyzrání je možné tmel přetřít, což usnadňuje jeho aplikaci a estetický vzhled. Akrylový tmel dokáže pohltit až 12,5% pohybu, což je ideální... Celý popis

Koupit za 93 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Univerzální akrylátový tmel pro těsnění spár a dilatačních spár ve vašem domě. Tento jednosložkový tmel na bázi akrylátové disperze vytvrzuje odpařením vody, vytváří trvale pevný a plasticko-elastický spoj.

Díky své vysoké přilnavosti je ideální pro tmelení spár mezi různými materiály jako jsou rámy oken, dveří, zdivo, sádrokartonové konstrukce či dřevo. Po vyzrání je možné tmel přetřít, což usnadňuje jeho aplikaci a estetický vzhled.

Akrylový tmel dokáže pohltit až 12,5% pohybu, což je ideální pro dilatační spáry. V interiérech lze tento tmel využít pro opravy trhlin a prasklin v různých materiálech jako je omítka, dřevo či beton.

Díky své antikorozní povaze je vhodný i pro aplikace na ocel či pozinkovaný plech. Tmel je snadno nanositelný a kompatibilní s akrylátovými a disperzními barvami. Bez rozpouštědel je šetrný k životnímu prostředí.

Hlavní parametry:
- Tepelná odolnost: -20°C / +75°C (po vytvrzení)
- Dilatační schopnost: ± 12,5%
- Rychlost vytvrzení: 0,5 - 1,0 mm za 24 hod.
- Pevnosti v tahu: 0,5 MPa
- Přídržnost k sádrokartonu: ≥ 0,5 MPa
- Přídržnost k sádře: ≥ 0,6 MPa
- Přídržnost k omítce: ≥ 0,2 MPa
- Maximální protažení: 300%
- Tvrdost dle Shore A (3s): ≈ 20 ± 3
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Den Braven
Použití do interiéru i exteriéru
Velikost balení 310 ml
Typ tmely
Barva transparentní
Značka Den Braven
akrylátové tmely ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud