Silikonové tmelovací hmoty jsou nepostradatelným pomocníkem při lepení a tmelení skleněných konstrukcí různého typu. Tento silikonový tmel je navržen pro lepení celoskleněných akvárií, terárií, želvárií, skleněných vitrín, tmelení skleněných fasád budov, konstrukcí výstavních ploch a mnoho dalšího. Díky své trvale pevné a elastické struktuře poskytuje spolehlivé spoje odolné vůči vlhkosti, vodě, povětrnostním vlivům a UV záření. Tento produkt splňuje přísné normy pro výrobky určené pro dlouhodobý... Celý popis

Koupit za 197 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Silikonové tmelovací hmoty jsou nepostradatelným pomocníkem při lepení a tmelení skleněných konstrukcí různého typu. Tento silikonový tmel je navržen pro lepení celoskleněných akvárií, terárií, želvárií, skleněných vitrín, tmelení skleněných fasád budov, konstrukcí výstavních ploch a mnoho dalšího. Díky své trvale pevné a elastické struktuře poskytuje spolehlivé spoje odolné vůči vlhkosti, vodě, povětrnostním vlivům a UV záření. Tento produkt splňuje přísné normy pro výrobky určené pro dlouhodobý styk s pitnou vodou a je odolný i vůči slané mořské vodě.

Charakteristika:
- Odolné vůči vlhkosti, vodě, povětrnostním vlivům a UV záření
- Velmi vysoká přilnavost k nesavým podkladům a vysoká elasticita
- Splňuje podmínky pro styk s pitnou vodou po úplném vytvrzení

Omezení:
Nedoporučuje se používat k lepení akvárií nad 1000 litrů nebo s výškou vodního sloupce nad 60 cm!

Hlavní parametry:
- Základ / Materiál: silikon-acetát
- Tepelná odolnost: –50 / +180°C (po vytvrzení)
- Aplikační teplota: +5 / +40°C
- Doba vytvoření povrchové slupky: cca 6 minut
- Úplné vytvrzení: cca 1 týden
- Pevnosti v tahu: 2,0 MPa
- Tvrdost dle Shore A (3s): cca 23 ± 3

Pro detailní informace o výrobku, postupech a hodnotách doporučujeme konzultovat technický list k výrobku. Tento silikonový tmel je ideální volbou pro profesionální i domácí použití při práci se sklem a skleněnými konstrukcemi.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Den Braven
Použití na sklo
Velikost balení 310 ml
Typ lepidla
Barva transparentní
Značka Den Braven
silikonové tmely ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud