Tmel pro dřevo, který vám umožní důkladně opravit praskliny, kazů, či rýhy ve dřevě či dřevovláknitých deskách. Ideální pro stolařské práce, opravy oken, dveří nebo madel zábradlí. S jednosložkovým a rychleschnoucím tmelovým produktem můžete snadno a efektivně pracovat na lokálních i plošných opravách dřevěných spojů či povrchů. Po zaschnutí je tmel brousitelný a opracovatelný jako samotné dřevo. Navíc je odolný vůči prasknutí i při větších vrstvách a má vynikající přilnavost na povrch. Tento tmel... Celý popis

Koupit za 56 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tmel pro dřevo, který vám umožní důkladně opravit praskliny, kazů, či rýhy ve dřevě či dřevovláknitých deskách. Ideální pro stolařské práce, opravy oken, dveří nebo madel zábradlí. S jednosložkovým a rychleschnoucím tmelovým produktem můžete snadno a efektivně pracovat na lokálních i plošných opravách dřevěných spojů či povrchů. Po zaschnutí je tmel brousitelný a opracovatelný jako samotné dřevo. Navíc je odolný vůči prasknutí i při větších vrstvách a má vynikající přilnavost na povrch. Tento tmel je vhodný pro interiéry a kryté exteriéry a přispívá k ochraně dřeva. Kompatibilní s různými druhy barev, laků, past a olejů určených k povrchové úpravě dřeva. Vzhled zaschlých a vybroušených vrstev je bez děr a pórů, což zajišťuje estetický výsledek. Nehořlavý, netoxický a zdravotně nezávadný tmel je ideální pro opravy oken, dveří, madel zábradlí, rohů a plošné tmelení velkých ploch. Využijte ho také na tmelení a úpravu nerovností dřeva, dřevovláknitých desek, překližky nebo lepených papírových desek.

Hlavní parametry:
- Odolný vůči prasknutí
- Silná přilnavost
- Snadno brousitelný a přetíratelný
- Bezpečný pro interiéry a kryté exteriéry
- Kompatibilní s různými druhy barev, laků a olejů
- Esteticky pěkný vzhled bez děr a pórů
- Nehořlavý, netoxický a zdravotně nezávadný
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Den Braven
Použití do interiéru
Velikost balení 250 ml
Typ tmely
Barva dřevo - smrk
Značka Den Braven
Epoxidové tmely ano

Články odjinud