Lepidlo na bázi polyuretanu je skvělým pomocníkem pro lepení dřevěných konstrukcí s odolností vůči povětrnostním vlivům a teplotním výkyvům. Díky jednosložkovému složení a absorpci vzdušné vlhkosti vytváří trvanlivý a vodovzdorný spoj, ideální pro venkovní aplikace jako lepení dřevěných kazet do vchodových dveří či jiných venkovních konstrukcí. S tímto lepidlem můžete spojit různé druhy dřeva, sendvičové hranoly, trámy, rámů okna i dveří či jiné dřevěné konstrukce. Jeho medově hnědá barva se po... Celý popis

Koupit za 199 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Lepidlo na bázi polyuretanu je skvělým pomocníkem pro lepení dřevěných konstrukcí s odolností vůči povětrnostním vlivům a teplotním výkyvům. Díky jednosložkovému složení a absorpci vzdušné vlhkosti vytváří trvanlivý a vodovzdorný spoj, ideální pro venkovní aplikace jako lepení dřevěných kazet do vchodových dveří či jiných venkovních konstrukcí.

S tímto lepidlem můžete spojit různé druhy dřeva, sendvičové hranoly, trámy, rámů okna i dveří či jiné dřevěné konstrukce. Jeho medově hnědá barva se po vytvrzení stává transparentní a splňuje normu EN 204 D4 pro odolnost vůči vodě. Univerzální použití jak v interiéru, tak exteriéru a rychlá přilnavost jsou jen některé z jeho výhod.

**Hlavní parametry:**
- **Základ / Materiál:** polyuretan
- **Tepelná odolnost:** –30 / +100°C (po vytvrzení)
- **Aplikační teplota:** +5 / +30°C
- **Otevřený čas:** ≈ 30 minut
- **Lisovací čas:** ≈ 8 – 12 hodin
- **Úplné vytvrzení:** ≈ 24 – 48 hod.
- **Pevnost v tahu:** 160 kg/cm2 za 7 dní
- **Spotřeba lepidla:** 150-250 g/m2
- **Třída namáhání:** D4 podle ČSN EN 204
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Den Braven
Použití na dřevo
Velikost balení 250 ml
Typ lepidla
Barva hnědé
Značka Den Braven
polyuretanové tmely ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud